Ярмарок професій

Ярмарок професій

З метою проведення профорієнтаційної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району  та підготовки учнів до усвідомленого вибору професії, виховання особистості, здатної до самореалізації, на запрошення Конотопського міськрайонного центру зайнятості учнів 8-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району стали учасниками інформаційно-просвітницького заходу «Ярмарок професій», який відбувся 15 жовтня 2014 року на базі Конотопського міського Будинку культури «Зоряний».
Завданням цього заходу було не лише зорієнтувати учнів  8- 11-их класів до вступу у професійно-технічні навчальні заклади чи вузи, а сформувати свідоме ставлення до вибору трудової діяльності, ототожнивши себе з кращими представниками професій, незалежно від рівня освіти.
Miliciya
 
 
 
 
 
 
 
 
У даному заході взяли участь 230 учнів 8-11-х класів навчальних закладів освіти району. Учні мали змогу ознайомитися з правилами вступу до різного рівня акредитації навчальних закладів: ДПТНЗ «Конотопського професійного аграрного ліцею, ДПТНЗ «Конотопського вищого професійного училища», ДПТНЗ «Конотопського професійного ліцею», ДПТНЗ «Конотопського професійно-технічного ліцею», Конотопського медичного училища,
Врачи
 
Конотопського індустріально-педагогічного технікуму, Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ, Конотопського інституту Сумського державного університету, Конотопської філії Міжрегіональної академії управління персоналом, Сумського національного аграрного університету, Харківського національного фармацевтичного університету. Учасники заходу з задоволенням приймали участь у майстер-класах, проходили тестування з професійної спрямованості.
 
komp
 
Безумовно, цей день запам’ятається юнакам та дівчатам та обов’язково наштовхне на роздуми щодо свідомого ставлення до вибору свого професійного майбутнього.
Спілкування було корисним для всіх присутніх у залі. Учасникам ярмарку було запропоновано друковану продукцію: буклети, листівки, інформаційні пакети.
 

Поділитися