XІІІ обласний фестиваль дитячих фольклорних колективів «Лелеченька»

1 листопада 2014 року  в приміщенні Путивльського районного центру позашкільної роботи відбувся XІІІ обласний фестиваль дитячих фольклорних колективів «Лелеченька».

Цього року в ньому взяли участь  17 фольклорних  колекти­вів. Приємні хвилини насолоди  автентичним співом та етнічними обрядовими дійствами дарували гостям фестивалю учасники з різних районів Сумської області.  Всі виступаючі ефектно виглядали у національному одязі, характерному для місцевості нашого краю. А це відображення давніх традицій Сумщини, до яких всі ми небайдужі.
Честь Конотопського району на обласному фестивалі  захищав фольклорний колектив «Весняночка», до складу якого входять учні  Сім’янівського НВК. За майстерне виконання і бережливе ставлення до фольклорних пер­­лин своєї місцевості їм було присуджено почесне ІІІ місце.
2
Конотопський районний Центр позашкільної роботи  висловлює велику вдячність  директору Сім’янівського Будинку культури  Рудиці Івану  Григоровичу та художньому керівнику  Рекал Катерині Олексіївні за співпрацю, небайдуже ставлення до розвитку юних талантів  та  відродження фольклорних традицій рідного краю.
Фестиваль подарував учасникам безліч  прекрасних емоцій, заряд  енергії та справжню естетичну насолоду. Вітаємо переможців і зичимо їм  творчої наснаги та подальших успіхів!

Поділитися