План роботи

ПЛАН   РОБОТИ

Конотопськоїрайонної дитячо-юнацької спортивної школи

 на 2014 – 2015 навчальний рік

  ВСТУПНА ЧАСТИНА

           Конотопська районна дитячо-юнацька спортивна школа розпочала свою роботу з 01.09.1998 року. Підпорядкована Конотопському районному відділу освіти. Школа знаходиться за адресою: вул. Братів Ковтунів, с. Попівка, Конотопського району, Сумської області.
У своїй діяльності ДЮСШ керується Конституцією (254к/96 – ВР) та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністерства України, наказами Мінсім’ямолодьспорту, МОН, Положенням про роботу дитячо-юнацької спортивної школи і власним статусом.
Навчально-тренувальна та спортивна робота Конотопської районної ДЮСШ в 2013-2014 н.р. проводилась за навчальними програмами з видів спорту, методичними рекомендаціями щодо організації навчально-тренувального процесу з видів спорту, правилами змагань та іншими навчально-методичними матеріалами.
Діяльність ДЮСШ в минулому навчальному році була спрямована на розвиток здібностей вихованців в таких видах спорту, як футбол, волейбол, легка атлетика,лижні гонки, створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, змістовного відпочинку та дозвілля дітей, набуття навичок здорового способу життя.
Основними формами роботи школи  є:
-навчально-тренувальні заняття, виховні заходи, навчально-тренувальні збори, участь у змаганнях, практика суддівства спортивних змагань.
Режим щоденної роботи ДЮСШ визначається розкладом занять, затвердженим директором школи, правилами внутрішкільного трудового розпорядку.
Норми наповнюваності груп відділень з видів спорту і тижневий режим  навчально-тренувальних занять установлений відповідно до навчальних програм з видів спорту.
В минулому навчальному році спортивна школа тісно співпрацювала з навчальними закладами району в проведенні районних та шкільних спортивно-масових заходів, в проведенні методичних об’єднань вчителів фізичної культури району, в  оздоровленні учнів шкіл району.
Педагогічним колективом школи проведені ХХІІ районні спортивні ігри школярів з таких видів спорту: легка атлетика, легкоатлетичний крос, легкоатлетичне чотириборство, міні-футбол, настільний теніс, волейбол, баскетбол, також турніри з міні-футболу та волейболу присвячені пам’яті воїнам-інтернаціоналістам: О.Гаркуші (Гружчанський НВК), О.Лусті (Дубов’язівський НВК), О.Максимовичу (Шевченківський НВК), Герою Радянського Союзу М.Гуденку  (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст.), першість району з міні-футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» серед учнів 2000-2003 р.н., кубок району з міні-футболу серед учнів 7-9 класів, кубок голови райдержадміністрації з футзалу серед учнів 5-8 класів, першість району з міні-футболу серед дівочих команд присвяченої до Міжнародного жіночого дня та інші турніри та першості. Всього в 2013-2014 навчальному році спортивною школою разом з відділом освіти, молоді та спорту, ФСТ «Колос» проведено більше 20 районних спортивно-масових заходів.
З метою забезпечення розвитку та удосконалення навчально-тренувальної та спортивної роботи, професійної діяльності працівників у спортивній школі 4 рази на рік згідно затвердженого графіку відбулися засідання тренерської ради ДЮСШ на яких були розглянуті питання навчально-тренувальної та спортивної роботи, питання по поліпшенню діяльності ДЮСШ, удосконалення навчально-тренувального процесу, підсумки участі вихованців в обласних змаганнях, упровадження  під час навчально-тренувального процесу досягнень науки і передового досвіду, та інші питання пов’язані з діяльністю школи.
Ефективність роботи спортивної школи в значній мірі залежить від кадрового забезпечення.
В 2013-2014 н.р. навчально-тренувальний процес здійснювало 8 тренерів-викладачів: 4 штатних,  4 сумісники.
В минулому навчальному році в школі працювало 4 відділення: футбол, легка атлетика,  волейбол, лижні гонки.
Всього  в ДЮСШ в 2013-2014 н.р. займалося 262 учня в 17 навчально-тренувальних групах.
На відділенні з футболу в 2013-2014 н.р. працювало 4 тренера-викладача(2 штатні, 2 сумісники):
Коломієць Володимир Миколайович (штатний, вища фізкультурна освіта, стаж роботи тренером 16 років, ІІ кваліфікаційна категорія).
Федірко Юрій Григорович (штатний, вища фізкультурна освіта, стаж роботи тренером 9 років).
Савела Євген Миколайович (сумісник, вища фізкультурна освіта, стаж роботи тренером 1 роки).
Омельченко Євген Олександрович (сумісник, бакалавр, стаж роботи тренером 1 років).
Всього на відділенні з футболу займалося 140 учнів у 8 навчально-тренувальних групах в таких навчальних закладах: Попівська ЗОШ І-ІІІ ст.., Дубов’язівський НВК, Тулущанський НВК, Козацький НВК.).
Команди відділення футболу в 2013-2014 н.р. посіли ІІІ місце  в першості області з футболу “Золота осінь” (жовтень 2013),         ІІ місце – в зональних обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2002 р.н. (квітень 2014 р.),    ІІІ місце – в зональних обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2003 р.н. (травень 2014 р.),
На відділенні легкої атлетики працювало 3 тренера-викладача (сумісники):
Сахно В’ячеслав Миколайович (сумісник, освіта вища фізкультурна, стаж роботи тренером 3 роки).
Блажко Олег Петрович (сумісник, бакалавр, стаж роботи тренером 2 роки).
Целікова Наталія Юріївна (сумісник, освіта вища фізкультурна, стаж роботи тренером 8 років).
Всього на відділенні займалося 48 учнів у 3-х навчально-тренувальних групах в таких навчальних закладах:  Дубов’язівський НВК, Попівський НВК, Соснівський НВК, Шаповалівський НВК.
Учні відділення мають такі досягнення в 2013-2014 н.р.:
Безрук Богдан виборов ІІІ місце з бігу на дистанції 100м в першості області з легкої атлетики в залік ХХІІ обласних спортивних ігор школярів, ІІІ місце у першості області з легкої атлетики в залік ХХІІ обласних спортивних ігор школярів у стрибках в довжину.
На відділенні волейболу в минулому навчальному році працювало 2 тренери-викладачі:
Стеценко Віктор Сергійович (штатний, освіта вища, стаж роботи тренером 7 років).
Охріменко Іван Григорович (сумісник, освіта вища, спеціаліст).
Всього на відділенні займалося 60 учнів в 2-х групах початкової підготовки І р.н.,1-й групі початкової підготовки ІІ р.н. та 1-й групі попередньої базової підготовки ІІ р.н. на базі  Дубов’язівського НВК, В.Самбірському НВК.
Команди відділення волейболу в 2013-2014 н.р. посіли ІІІ місце  в першості області з волейболу серед юнаків в залік ХХІІ обласних спортивних ігор школярів серед команд ІІІ групи (грудень 2013  р.)
На відділенні « Лижні гонки» працює 1 тренер-викладач:
П’ятницький Сергій Григорович( сумісник,освіта вища).
На відділенні займаються 14 учнів в групі початкової підготовки І р.н.
Необхідною умовою для зростання спортивної майстерності учнів, залучення їх до здорового способу життя, удосконалення професійної майстерності тренерів є стан матеріально-технічної бази. Власної спортивної бази школа не має.    Спортивні зали та стадіони використовуються навчальних закладів району: Попівській ЗОШ І-ІІІ ст., В.Самбірського НВК, Козацького НВК,  Дубов’язівського НВК, ШаповалівськогоНВК, Соснівського НВК, Тулущанського НВК, ПопівськогоНВК.
За 2013-2014 навчальний рік спортивною школою підготовлено 54 спортсменів-розрядників.
Кращими учнями ДЮСШ в 2013-2014 н.р. є: Зименко Роман (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст.)  призер першості області з футболу, переможець районних змагань ; Черніговець Аліна (Дубов’язівський НВК) – призер першості області з волейболу, неодноразова переможниця та призерка першостей району з легкої атлетики, футболу, волейболу; Безрук Богдан (Дубов’язівський НВК) – призер першості області з футболу, неодноразовий переможець районних змагань з легкої атлетики та футболу; Велике значення приділяється оздоровленню дітей ДЮСШ: протягом літніх канікул тренерами-викладачами ДЮСШ проведені одноденні та дводенні туристичні походи.

Поділитися