Про внесення змін до складу колегії відділу освіти, молоді та спорту

gerb

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

29.10.2014   Конотоп №259-ОД

                                      

Про внесення змін до складу колегії відділу освіти, молоді та спорту, затвердженого розпорядженням голови Конотопської районної державної  адміністрації від 20.02.2014 № 48-ОД 

 Відповідно до статей 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 10 Положення про відділ освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації від 25.12.2012 № 807-ОД «Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації», зі змінами, затвердженими розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації від 30.12.2013 № 291-ОД «Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації від 25.12.2012 № 807-ОД», у зв’язку з кадровими змінами та з метою забезпечення ефективної роботи відділу освіти, молоді та спорту:
1. Внести зміни до складу колегії відділу освіти, молоді та спорту, затвердженого розпорядженням голови Конотопської районної державної адміністрації від 20.02.2014 № 48-ОД «Про затвердження Положення про колегію відділу освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації та її складу» виклавши його в новій редакції (додається).
2. Установити, що члени колегії відділу освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації діють у межах своїх повноважень за посадами.
3. Пункт 2 розпорядження голови Конотопської районної державної адміністрації від 20.02.2014 № 48-ОД «Про затвердження Положення про колегію відділу освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації та її складу» визнати таким, що втратив чинність.
4 .Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Конотопської районної державної адміністрації Клігунову І.В.
 
 
Голова Конотопської районної
державної адміністрації             В.М.Тимошенко       
 
 

Поділитися