Cоціогуманітарний, науково-технічний, художньо-естетичний напрямок

Діяльність соціогуманітарного напряму спрямова на на виявлення творчих та обдарованих учнів. Тому так важливо своєчасно й дбайливо підтримати дитину в її вподобаннях, дати можливість розкрити свої таланти.
На заняттях «Культура мови та спілкування» (керівник Карпенко Р.О.) та «Основи журналістики» (керівник Костирко Л.Ю.) пізнають яскравий світ поезії, знайомляться з мистецтвом живого слова. Твори вихованців постійно друкуються  у районній газеті «Сільські горизонти».  Заняття у гуртках розвиває дитячі здібності, вчить культурі спілкування, оволодівають основами ораторського мистецтва.
crop_113467880_rNSebf
Діяльність  науково-технічного напряму   спрямована на розвиток інтересу дітей та молоді до науково-технічної творчості, розширення наукового світогляду; створення умов для набуття вихованцями техніко-технологічних умінь і навичок; активізацію винахідницької, конструкторської та пошукової діяльності.
Заняття у гуртку «Веб-дизайн» (керівник Бережний О.В.) дозволяє вихованцям оволодіти основними прийомами створення веб-сторінок, знайомить з різними видами комп’ютерної графіки. У процесі занять гуртка «Судномоделювання» (керівник Яловенко А.І.) гуртківці оволодівають знаннями, уміннями й навичками роботи з кресленнями, інструментом, обладнанням на верстатах.
Діяльність  художньо-естетичного напряму спрямована на розвиток творчих здібностей, формування особистісно-ціннісного ставлення до мистецтва, розвиток естетичної свідомості, здатності до самореалізації та самовдосконалення.
crop_113467979_BfPy24
Дівчатка та хлопчики віком від 6 до 18 років розвивають свої здібності, займаючись у хореографічних гуртках «Веселка» (керівник Радько Н.С.), «Джерельце» та  «Лілея» (керівник Дергіта С.Б.). Вихованці гуртків мають змогу  знайти своє покликання, вивчаючи мистецтво сучасного, народного, класичного танцю.
Одним із найдоступніших і найцікавіших видів художньої творчості є образотворче мистецтво. Яскраві враження та багатство кольорів дарують заняття в  гуртку образотворчого мистецтва «Веселка» (керівник Кирій Н.В.). Ці заняття  дають  вихованцям можливість навчитися зображувати на папері  свій настрій, сприйняття оточуючого світу.
Підкорити сцену, перетворити фантазії на  дійсність, «приміряти» на себе різні ролі допомагають театральні гуртки (керівники Дегтяр Ю.І. та Степаненко С.М.). У колективах панує доброзичлива атмосфера, де вихованці вивчають акторську майстерність, влаштовують театральні вистави.
 

Поділитися