Декоративно-ужитковий напрямок

Краса – це найвища форма мистецтва, яка духовно пробуджує людину.
Тільки в результаті наполегливої праці  вихованець стає талановитим майстром. 
 
Декоративно-ужиткове мистецтво є віковічною скарбницею моральних та духовних здобутків українського народу, важливим фактором впливу на формування ціннісних орієнтирів дітей та учнівської молоді України, завдяки якому закладаються основи культурно-духовного багатства нації.
Декоративно
Діяльність  декоративно – ужиткового напряму Конотопського районного Центру позашкільної роботи у 2014-2015 н. р. спрямована на виховання та розвиток  інтелектуальних і творчих здібностей особистості на основі культури і мистецтва українського народу, народних традицій, залучення дітей та молоді до духовних надбань.
Декоративно-ужитковий напрямок представлений рядом гуртків: «Креативне рукоділля», «Дерево і фантазія», «Юний столяр», «Народні умільці», «Виготовлення сувенірів», «Флористичні барви», «Тістопластика», «Бісероплетіння», «Художня вишивка», «Паперопластика», «Квілінг».
crop_113465312_kSqq4o0
Метою роботи в гуртках є не лише розвиток фантазії, творчого мислення дітей, розвиток художнього смаку та здібностей до малювання, аплікації, ліплення, вишивання. Дослідниками доведено, що робота руками сприяє розвитку розумової діяльності, логічного мислення, що допомагає дітям у вивченні основних шкільних предметів.
Гуртки відвідують діти різних соціальних категорій, які активно залучаються до участі в конкурсах та виставках. Досвід підтверджує,  що ніщо так не стимулює гуртківців до роботи над творчими, естетично завершеними виробами, як участь у різноманітних виставках, конкурсах.
Творчі роботи  вихованців були представлені на районних та обласних  виставках та конкурсах:«Перлини нашої душі», «Знай і люби свій край», «Український сувенір», «Веселка творчості», «Чарівні барви Сумщини» та інше.
 

Поділитися