Ми працюємо для дітей!

Вже третій рік працює у навчальних закладах району мобільна група  Конотопського районного Центру позашкільної роботи (аналог позашкільного пересувного навчального закладу). Метою діяльності мобільної групи є практичне втілення в життя принципу рівного доступу до якісної позашкільної освіти, ознайомлення учнівських та педагогічних колективів з можливостями позашкільного соціуму; виявлення та підтримка творчо обдарованих та талановитих дітей та учнівської молоді.
crop_113751440_MVpdP9l
12 листопада 2014 року до   Духанівського НВК завітали гості – мобільна група Конотопського районного Центру позашкільної роботи. Працівники мобільної групи провели заняття за краєзнавчим, декоративно-ужитковим та художньо-естетичним напрямками.
Цікавим та захоплюючим було заняття для  молодших школярів (керівник Петренко Т.О.). Під час проведення майстер-класу,  виготовляючи  аплікації із тканини, діти змайстрували неповторні парасольки.
crop_113751486_csCSE7y
Формування у вихованців здорового способу життя є пріоритетним напрямом  у роботі педагогів туристсько-краєзнавчого напрямку. Саме тому для учнів  6-8 класів був організований квест «Цікава мандрівка» (керівник Голуб Н.А.). А мотивацію на перемогу та командний дух учні отримали під час ефективної тренінг-розминки (керівник Горбань О.В.)
Учні 9-11 класів познайомилися з особливостями хореографічного мистецтва (керівник Дергіта С.Б.). Деякі учні вперше відкрили для себе хвилюючий та цікавий світ танцю.
crop_113751355_iCYR
Під час занять  панувала атмосфера доброзичливості та взаємної довіри, учні ділилися своїми враженнями від занять.
Конотопський районний Центр позашкільної роботи висловлює подяку  за співпрацю педагогічному колективу Духанівського НВК та директору Козаковій Надії Василівні.
crop_113751387_SqVkybF

Поділитися