Засідання школи молодого вихователя

19 листопада 2014 року на базі  Попівського ДНЗ (ясла-садок) «Казка» проведено засідання школи молодого вихователя з теми  «Сучасні підходи до організації ігрової діяльності дошкільників».
Малодосвідчені педагоги району мали можливість познайомитись із організацією ігрової діяльності у старшій групі (сюжетно-рольова гра «Лікарня», вихователь Бондар К.Г.) та середній групі (сюжетно-рольова гра «Сім’я», вихователь Декунова І.С.)
Керівник школи молодого вихователя Завадко Н.В. у своєму виступі наголосила на важливість створення ігрового розвивального середовища у дошкільному навчальному закладі.
Вихователь Катрошенко М.М., розповіла про створення умов у дошкільному навчальному закладі для самостійної ігрової діяльності дошкільнят.
Методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Шеіна Л.В. провела практичну роботу з планування ігрової діяльності на тиждень.
Педагоги району поділилися враженням від побаченого та досвідом своєї роботи з питань організації ігрової діяльності у дошкільному навчальному закладі.

Поділитися