Заводський дошкільний навчальний заклад «Сонечко»

Заклад введений в експлуатацію в 1963 році.
Рік атестації – 2007.
Рівень освітньої діяльності – «достатній».
 
 
 
сонечко1
Дошкільний заклад очолює завідуюча Рябовол Лідія Віталіївна, 1964 року народження.
Закінчила Путивльське педагогічне училище ім. С.В. Руднєва, спеціальність за дипломом «Дошкільне виховання».
Призначена на посаду завідувача закладу у 1983 році. Нагороджена грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
 
У дитячому садку функціонує 1 різновікова група, в якій виховується 30 дітей.  Заклад укомплектований педагогічними кадрами, з них: 3 педагогічні працівники та 3 обслуговуючого персоналу.
Створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку особистості дошкільників.Обладнано медичний кабінет, кімнату казок, спортивну кімнату. Заклад оснащений персональним комп’ютером, телевізором,DVD-програвачем.
Пріоритетний напрямок освітньої діяльності – художньо-естетичний.
Педагогічний колектив впроваджує в роботу методики М. Єфименка та     М. Зайцева, розвиваючі ігри Нікітіних, елементи системи ТРВЗ, нетрадиційні методики образотворчої діяльності.
Працюють гуртки «Пластилінова краса», «Маленькі олімпійці».
Педагогічний колектив бере участь у районних та обласних конкурсах-оглядах та акціях «Краща методична розробка», «Ландшафтний дизайн», «Кращий стан оздоровлення у ДНЗ»,  «Гармонія руху».
Вихованці дошкільного навчального закладу щорічно беруть участь у районному  пісенному фестивалі «Співанковий водограй», спортивному конкурсі «Перші кроки».
Дитячий садок є опорним закладом з напрямку «Розвиток творчих здібностей дошкільників».
 
 
 
 
 
 

Поділитися