Вирівська ЗОШ І-ІІ ст.

Приміщення навчального закладу введене в експлуатацію  в 1896. Школа атестована у 2010 році,  рівень освітньої діяльності – «достатній».

Директор школи – Пальчун Надія Іванівна. Народилася 08.05.1971 року, закінчила Ніжинський державний     педагогічний     університет ім. Миколи Гоголя за спеціальністю «українська мова та література, зарубіжна література». Призначена на посаду директора з 15.08.2004 р. Нагороджена грамотами відділу освіти Конотопської РДА та голови профспілки працівників освіти і науки, грамотою управління освіти і науки Сумської ОДА.
У закладі навчаються  76 учнів. У школі організовано навчання у 8 класах, середня наповнюваність у яких – 9 осіб. Учні  7 класу навчаються за індивідуальною формою навчання.Приміщення навчального закладу введене в експлуатацію  в 1896. Школа атестована у 2010 році,  рівень освітньої діяльності – «достатній».
Школа укомплектована педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом.  У закладі працює 17 вчителів, один – пенсійного віку. Вищу категорію і звання «старший учитель» мають  2 особи,  І категорію – 7, ІІ категорію – 3, категорію «спеціаліст» – 5.
Створено необхідні умови для забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей та учнівської молоді. Навчальний заклад має  9 навчальних кабінетів, працює комп’ютерний клас, який оснащений 11 комп’ютерами, що об’єднані в локальну мережу та 3 принтерами. Школа має підключення до мережі Інтернет.
У 2013-2014 навчальному році учитель початкових класів Будзар Л.О. та вчитель трудового навчання Ілляшенко О.І., стали переможцями районного та учасниками обласного туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».
Запроваджено допрофільне навчання, що реалізується через вивчення факультативів і курсів за вибором: живе слово (6 клас), шкільна риторика (6 клас) та практикум з правопису української мови (8 клас).
Заклад є опорною школою Вирівського освітнього округу,  до складу якого входить Чорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».
Вихованці школи активні учасники Всеукраїнських учнівський олімпіад та міжнародних конкурсів. У 2013-2014 навчальному році учні Вирівської ЗОШ І-ІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вибороли 6 призових місць (одне перше, одне друге та чотири третіх).  В ІІ турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця 4 класу Ілляшенко А.О. посіла ІІІ місце, в ІІ турі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з української мови та літератури учень 7 класу Олексієнко Є.В. виборов ІІІ  місце.
 
 
 
 
 

Поділитися