Землянський НВК

Навчальний заклад введено в експлуатацію у 1982 році.
Атестовано заклад у 2010 році, встановлено «достатній» рівень освітньої діяльності.

Директор закладу – Прочухан Людмила Михайлівна, 1969 року народження.
Закінчила Сумський педагогічний інститут імені А.С.Макаренка за спеціальністю «Географія, біологія».
Здобула другу вищу освіту як керівник навчального закладу в 2007 році.
На посаді директора школи працює з 2001 року.
Нагороджена грамотою Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Навчально-виховний комплекс відвідують 34 дитини: 18 учнів школи та 16 вихованців ДНЗ. Середня наповнюваність класів становить 3 дитини.
У НВК працює 9 педагогічних працівників (7 учителів, 2 вихователі ДНЗ). З них: спеціаліст ІІ категорії – 4 учителі, спеціаліст (до 3 років) – 2 учителя, молодший спеціаліст – 1 вчитель, посадовий оклад мають 1 учитель.
Заклад укомплектовано обслуговуючим персоналом у кількості 4 осіб.
Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації «За вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, розвиток освіти Конотопщини» нагороджені вчитель історії та правознавства Філіпов В.Ф., вчитель української мови та літератури Бурим В.В., директор навчального закладу Прочухан Л.М.
Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Конотопської районної державної адміністрації «За вагомий внесок у розвиток та підтримку аматорського мистецтва в районі» нагороджена Прочухан Л.М. – директор НВК.
У 2011 році грамотою відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації колектив НВК нагороджений «За зайняте ІІ місце» у районному конкурсі-огляді «На кращий дитячий оздоровчий заклад».
Навчальний заклад облаштовано навчальними кабінетами: української мови та літератури, хімії та біології, історії та географії, математики й фізики, світової літератури та іноземних мов, початкового навчання. Кабінет інформатики обладнаний 6 комп’ютерами та принтером.
У навчально-виховному процесі організовано індивідуальне навчання для 2 учнів (за висновками обласної ПМПК).
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін брали участь 6 учнів школи. З них: І місце з географії та ІІІ місце з фізики виборов Алєксєєнко Володимир, учень 8 класу. У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії брав участь  та посів І місце учень 8 класу Алєксєєнко Володимир. Учні школи є активними учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Кришталева сова», Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня», Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека» та інших.

Поділитися