Новорічні свята у Вирівському ДНЗ «Берізка».

Всі з нетерпінням чекають Новорічних свят. З особливим піднесенням чекають Новорічних свят діти. Маленькі громадяни вірять у Новорічні дива, коли казки оживають та чекають подарунків від  Діда Мороза.
26 грудня на веселій емоційній ноті пройшли Новорічні свята у Вирівському ДНЗ «Берізка».
Перші на свято прийшли найменші вихованці дитячого садка. На початку свята до дітей завітала Зимонька-Зима. Діти завели хоровод круг ялинки та заспівали новорічну пісню. Зима грала з дітьми у веселі ігри. Разом з дівчатками-сніжинками Зима виконала таночок. Потім на святі з’явився веселий Сніговик, який приніс дітям сніжки. Сніговик запросив дітей виконати хоровод-гру зі сніжками.
2
Неймовірна радість охопила дітей, коли до них завітав Дід Мороз. Разом з Дідом Морозом діти грали у веселі ігри та водили хороводи. Діти вітали Діда Мороза новорічними віршами, за це Дід Мороз щедро дарував дітям цукерки. Чарівник Дід Мороз переніс дітей до зимового лісу. Найменші хлопчики виконали гру-танок зайчиків. Потім веселим таночком у лісі дітей зустріли Лисичка та Вовчик. Разом зі Сніговиком хлопчики-гномики посвітили дорогу Діду Морозу, щоб той знайшов подарунки. Коли подарунки було знайдено, Дід Мороз кожну дитину пригостив солодощами. Всі діти були дуже задоволені святом.
Друге свято було проведено для старших дошкільнят. Почалося свято з веселої пісні про зиму, чим викликали передзвін  бубонців, і завітала до дітей  Снігова Королева.
3
Веселою грою діти розтопили серце Снігової  Королеви і вона з задоволенням залишилася на святі. Разом зі Сніжинками був виконаний енергійний танок. Діти запалили вогні на ялинці та завели хоровод. Потім до дітей завітав Дід Мороз.
Разом з Дідом Морозом діти водили хороводи, грали у веселі ігри та вітали всіх новорічними віршами. З приходом Діда Мороза почалися дива. Діти пішли на пошуки золотого ключика, якого Дід Мороз віддав Буратіно. Всі перенеслися у казку про Буратіно, де Буратіно виконав веселий танок, а потім пішов шукати золотого ключика. Підступні та злі Лисиця з Котом забрали золотого ключика у Буратіно та побігли до лісу. Завдяки чарам Снігової королеви діти перенеслися до чарівного лісу. Хлопчики-сніговики промели лісові доріжки, виконавши танок. Потім дівчатка-білочки своїм таночком  вказали дорогу дітям. По дорозі зустріли Червону Шапочку з вовком. Під Новий рік Червона Шапочка та сірий Вовк подружилися та разом затанцювали танок. Далі Снігова Королева перенесла всіх у казку про Попелюшку, де Попелюшка з Принцом виконали чарівний танок. Коли Дід Мороз сам пішов шукати золотого ключика, з’явилася Баба Яга, яка своїми хитрощами хотіла  забрати дітей. Але всі впізнали злодійку,і її було покарано. Дід Мороз заморозив Бабу Ягу, але потім пробачив  та розморозив її. Баба Яга віддала золотий ключик Діду Морозу, він відкрив ключиком золоту скриню та дістав подарунки для дітей. Кожна дитина отримала солодощі від Діда Мороза.
Діти, батьки та гості були задоволені святом.
 

Поділитися