Інформація про атестовані заклади


Атестація  Соснівського  НВК
 
Атестація  – основна форма державного контролю за діяльністю навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування. Вона забезпечує реалізацію єдиної державної політики у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 10.12.2014                № 260-ОД «Про проведення атестаційної експертизи Соснівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області  в період з 14.01.2015 по 27.01.2015  проведено атестаційну експертизу навчального закладу.  Соснівський НВК  атестується вдруге. Рівень освітньої діяльності під час першої атестації  – середній.
Навчальний заклад очолює Кузьменко  Наталія Валеріанівна, педагогічний стаж якої становить 24 роки, з них 2-й рік вона працює на посаді директора. Керівник закладу компетентний, ерудований, розуміє особливості управлінської діяльності.
За міжатестаційний період заклад реорганізовано у навчально-виховний комплекс.
Рівень освітньої діяльності за результатами самоаналізу складає 600 балів, що відповідає достатньому рівню.
За висновками атестаційної експертизи заклад підтвердив рівень, на який претендував. Розбіжність між підсумками самоаналізу та висновками атестаційної експертизи відсутня.
Проектна потужність  закладу – 360 місць, навчається – 74 учні. Фактична завантаженість закладу  становить 30,8%.
Результати навчальних досягнень учнів свідчать про відсутність у навчальному закладі учнів із початковим рівнем знань. Високий рівень знань  мають 5% учнів, достатній– 31%, середній  – 64%. Якісний показник знань становить 36%. Середній бал навчальних досягнень 7,3.
Заклад працює за суспільно-гуманітарним напрямом (історичний профіль – 11 кл.), природничо-математичним напрямом (екологічний профіль – 10кл.). Усі учні старших класів 100% охоплені профільним навчанням, учні  8-9  класів  – допрофільною підготовкою.
За міжатестаційний період 2 учні отримали свідоцтва з відзнакою, 1 учень отримав золоту медаль.
У 2013-2014 н. р. учениця закладу посіла 3 місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівський олімпіад з екології.  У 2014 – 2015н. р. 2 учні є слухачами МАН.
Навчально-виховний процес в закладі здійснюють 14 педагогічних працівників.
100% педагічного колективу мають вищу освіту. Майже  50% мають першу та вищу кваліфікаційну категорію.
Всі учні охоплені позашкільною освітою. На базі закладу працює гурток ЦПР туристсько-краєзнавчого напрямку, спортивна секція ДЮСШ, на громадських засадах діє 12 гуртків. Учні 1-11 класів стовідсотково забезпечені гарячим харчуванням.
Рівень освітньої діяльності за результатами самоаналізу ДНЗ складає 522 бали, що відповідає достатньому рівню.
За висновками атестаційної експертизи заклад підтвердив рівень, на який претендував. Розбіжність між підсумками самоаналізу  та висновками атестаційної експертизи  відсутня.
Дошкільну групу відвідують 35 вихованців. Перевантаженість дітьми групи відсутня. ДНЗ 100% забезпечений педагогічними кадрами. Повністю укомплектований ігровими матеріалами, кухонним та груповим посудом.
Вартість харчування становить 12 грн. Норми харчування виконуються на 86%.
У 2013 році за кошти районного бюджету  придбано дитячий майданчик на суму 10 тисяч гривень.
Дирекція закладу  тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування, з місцевими підприємствами. За останніх 3 роки було залучено понад 60 тисяч спонсорських коштів, які були використані на зміцнення матеріально-технічної бази навчально-виховного комплексу.
Пріоритетними завданнями залишаються:
– заміна вікон на енергозберігаючі;
– заміна класних дошок.
 
 
 
 
 
 
 

Поділитися