Районний семінар учителів світової літератури та російської мови

18 лютого 2015 року на базі Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся районний семінар учителів світової літератури та російської мови з теми «Застосування сучасних педагогічних технологій як умова досягнення нової якості літературної освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Теоретична частина заходу була представлена доповіддю, підготовленою вчителем світової літератури та російської мови зазначеного навчального закладу Мохнушко Г.І., яка проаналізувала превалюючі аспекти досягнення нової якості літературної освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти через застосування сучасних педагогічних технологій.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Під час практичної частини семінару педагоги мали можливість відвідати 2 уроки світової літератури: у 5 класі з теми «Льюїс Керролл. «Аліса в країні див». Творча історія книги, її зв’язок із біографією письменника та життям Англії «вікторіанської доби», проведеного Ніколаєнко Г.І., та в 6 класі з теми «Відображення японських уявлень про красу в поезії Мацуо Басьо», проведеного Мохнушко Г.І.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Наприкінці семінару практичний психолог Шаповалова О.А. провела тренінгове заняття з теми «Світячи іншим – не згори сам!», присвячене попередженню синдрому професійного вигорання вчителя.
 

Поділитися