План роботи колегії на 2015 рік

Березень
Стан впровадження нового змісту Базового компонента дошкільної освіти в дошкільних навчальних закладах  та навчально-виховних комплексах району
Шеіна Л.В.
Про дотримання вимог Державного стандарту базової повної середньої освіти щодо забезпечення викладання фізичної культури в основній та старшій школі у Землянському НВК «загальноосвітня школа I-II  ст.-ДНЗ», Гружчанському НВК«загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Сім’янівському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ».
Золотарьова О. М.
У порядку контролю:
Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту від 12.03.2014 «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з історії у Тулущанському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Салтиківському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ, Чорноплатівському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ».
Твірітінова І.А.
Квітень
Про стан роботи бібліотек опорних шкіл освітніх округів щодо забезпечення якісного навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району.
Твірітінова І.А.
Про результативність участі школярів району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів.
Козловська І.С.
 
У порядку контролю:
Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту від 18.05.2013 «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури у  Великосамбірському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Попівській ЗОШ I-III ст., Шаповалівському  НВК «загальноосвітня школа I-II ст.-ДНЗ».
Удод Н.Ю.
 
Травень
Формування здорового способу життя у процесі вивчення предмету «Основи здоров’я» у Дептівському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Духанівському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Вирівській ЗОШ I-II ст., Лебедівському НВК «загальноосвітня школа I-II ст.-ДНЗ».
Заєць С. О.
Про стан викладання предмету  «Захист Вітчизни».
Бородіна О. М.
 
Про організоване закінчення 2014-2015 навчального року, проведення
зовнішнього незалежного оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів району, державна підсумкова атестація учнів у системі загальної середньої освіти.
Тимощук А.В.,
Головацька Н.І.
 
Про стан ведення ділової документації у Малосамбірському НВК «загальноосвітня школа I-II ст.-ДНЗ», Соснівському НВК «Ззгальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Хижківському НВК «загальноосвітня школа I-II ст.-ДНЗ».
Тимченко Л. М.
У порядку контролю:
Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту від 16.05.2014 «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів із світової літератури у навчальних закладах району»
Удод Н.Ю.
 
Серпень
 
Про стан готовності навчальних закладів до нового навчального року
Тимощук А.В.,
Головацька Н.І.
Про підвищення якості послуг в діяльності районного психолого-медико-педагогічного консультпункту у забезпеченні корекційно-відновлю- вальної роботи дітей з особливими освітніми потребами.
Дідух М. П.
 
У порядку контролю:
Про  стан профілактичної роботи в Тернівському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Шевченківському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», В’язівському НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ» щодо попередження правопорушень, злочинності та негативних проявів в учнівському середовищі.
Козловська І. С.
Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту від 22.06.2013 «Про роботу начальних закладів району щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти учнів».
Тимощук А.В.
 
Жовтень
Про роботу дирекції Бочечківського НВК «заальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Гружчанського НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Жовтневського НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ», Юрівського НВК «загальноосвітня школа I-III ст.-ДНЗ» з питань дотримання вимог чинного законодавства щодо роботи з кадрами.
Москаленко А.М.
           
Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей та молоді влітку 2015 року.
Козловська І.С.
Про стан роботи з молодими спеціалістами у закладах освіти.
Сахно І. О.
Шеіна Л.В.
У порядку контролю:
Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту від 18.06.2015 «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з англійської мови у навчальних закладах району».
Удод Н.Ю.
                                                     
Грудень
 
Про затвердження плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2016 рік.
Тимощук А.В.
 
Про визначення кандидатів та призначення стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації з числа переможців і призерів олімпіад, конкурсів, турнірів, спортивних змагань.
Козловська І.С.
Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2015 році.
Головацька Н.І.
Про організацію навчально-виховного процесу для учнів, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.
Дідух М.П.
У порядку контролю:
Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту від 26.12.2014 «Про хід виконання плану заходів щодо розвитку психологічної служби системи освіти Конотопського району на період до 2017 року».
Білівщук Н.В.
 
 
 
 

Поділитися