Семінар учителів математики

20 лютого на базі Вирівської ЗОШ відбувся районний семінар учителів математики з теми «Удосконалення методів підготовки до І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики». Метою даного заходу було: розглянути основні методи роботи з обдарованими дітьми під час навчально-виховного процесу та в позакласний час з метою удосконалення системи підготовки учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учасників семінару гостинно зустріли учні школи та учителі. Директор школи  Пальчун Н.І. презентувала візитну картку Вирівської ЗОШ, розповіла про здобутки освітньої діяльності педагогічного колективу навчального закладу.
TPQN_rEnk4wUmHtE9EdjK0
У ході теоретичної частини семінару своїм досвідом роботи по підготовці учнів до олімпіади  поділилася учитель математики Дубов’язівського НВК Суховєєва Л.Ю.Практичний психолог Вирівської ЗОШ Палюга О.Ю. провела тренінгове заняття «Креативність педагога як запорука творчості дітей».Під час практичної частини  присутні відвідали урок-подорож з математики в 6 класі «Порівняння, додавання та віднімання раціональних чисел» та позакласний захід «Хто найрозумніший?», які на високому методичному рівні  провела учитель Вирівської ЗОШ Рубель Л.М. Всі учасники дали високу оцінку щодо організації та проведення семінару, відзначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.
lUQbzwfAAI8516HnGdjEys

Поділитися