Семінар педагогів-організаторів

27 лютого 2015 року на базі Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося засідання методичного об’єднання  педагогів-організаторів «Майстерність педагога-організатора: творча ініціатива, удосконалення форм і методів роботи з учнями загальноосвітнього навчального закладу».
У роботі методичного об’єднання  взяли  участь педагоги-організатори  загальноосвітніх навчальних закладів району. Директор Центру Горбань О.В. привітала усіх присутніх, а методист ЦПР Голуб Н.А. ознайомила з планом роботи.
Директор НВК Скорик В.С. провела оглядову екскурсію закладом та розповіла про здобутки освітньої діяльності педагогічного та учнівського колективів.
IMG_6945
Учасники методичного об’єднання відвідали музейну кімнату, заслухали виступ Суховєєвої О.І. за темою семінару, взяли участь у тренінгу «Сприяння розвитку згуртованості колективу» та переглянули виховний захід «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова».
Враховуючи актуальність піднятих та розглянутих питань, засідання районного методичного об’єднання  вирішили:

  • продовжувати цілеспрямовану і системну роботу щодо впровадження інноваційних форм діяльності з учнями через реалізацію Основних орієнтирів виховання учнів;
  • проаналізувати та використати матеріали засідання в організації виховної діяльності свого навчального закладу, особливу увагу звернути на впровадження нових, що ще не використовувалися у роботі форм інноваційної діяльності.

 
 

Поділитися