Міжрайонне методичне об’єднання практичних психологів

19 березня 2015 року на базі Бочечківського НВК відбулось засідання міжрайонного методичного об’єднання практичних психологів з теми «Формування здорового психологічного мікроклімату шкільного колективу», участь у якому взяли працівників психологічних служб м. Конотопа, Кролевецького, Конотопського, Буринського та Ямпільського районів.
Візитну картку навчального закладу представила Внучкова Г.М., директор Бочечківського НВК. Методист з психологічної  служби РМК Білівщук Н.В. ознайомила присутніх з планом роботи семінару та вказала на актуальність його теми.
DSCN4127
Цікавими та змістовними були виступи Могили С.В., заступника директора з НВР, яка окреслила систему виховної роботи Бочечківського НВК щодо створення позитивного мікроклімату у навчально-виховному процесі; Шаповалової О.А., практичного психолога, яка розкрила основні форми та методи взаємодії практичного психолога з учасниками шкільного колективу та Міхєєвої Ю.М., соціального педагога Козацького НВК, яка  презентувала мультимедійний дидактичний посібник «Проекти оздоровчого напрямку в роботі соціального педагога».
Практична частина засідання була присвячена різним аспектам створення сприятливого мікроклімату, необхідного для продуктивної роботи педагогічного колективу, розв’язання спільної складної проблеми – формування особистості.  Проведено тренінгове заняття з педагогами «Збереження психологічного здоров’я педагогів», підготовлене практичним психологом.
DSCN4136
Учасники засідання відзначили злагодженість, логічність та майстерність виступаючих у висвітлені теми.
Такі засідання дають можливість працівникам психологічної служби ділитися власним досвідом з колегами інших районів та переймати його.
DSCN4162
 

Поділитися