Звернення громадян


Надіслати звернення до керівництва  відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації із використанням інтернет-сайту: voms.com.ua Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Якщо Ви бажаєте звернутися до  начальника відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації з заявою, скаргою або пропозицією, то Ваш лист в електронній формі не є офіційним зверненням і він не підпадає під дію норм Закону України «Про звернення громадян», зокрема щодо відповідної реєстрації та надання відповіді протягом 30 діб. Інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді, може бути взята до відома представниками влади.
           Тому, радимо продублювати його у письмовій формі і надіслати за адресою:41600, вул.Фрунзе, 21-А, м. Конотоп, Сумської області або звернутися до керівництва відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань.
Відповідальна особа за організацію особистого прийому громадянГоловацька Ніна Іванівна, провідний спеціаліст відділу освіти, контактний телефон  (05447) 6-22-08
За консультацією та попереднім записом можна звернутися за телефонами: (05447) 6-22-08, Головацька Ніна Іванівна , провідний спеціаліст, або (05447)6-6443, Пилипенко Наталія Іванівна, секретар,  ІІ поверх, приймальня.
Порядок звернення

  1. У зверненні має бути зазначено: – прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина – викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
  2. Звернення може бути і усним (викладеним громадянином на особистому прийомі), і письмовим (надісланим поштою). При цьому письмове звернення має бути підписане заявником (заявниками) особисто і з зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями.Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.
  3. Письмові звернення до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації можна надсилати за адресою:

40016, вул. Прокоф’єва, 38-а, м. Суми.
 
 

Поділитися