Чарівні барви Сумщини

2 квітня 2015 року  на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний конкурс  творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини».
Конкурс був спрямований на виявлення і подальший розвиток творчо обдарованих вихованців у галузі декоративно-прикладного мистецтва. Конотопський районний Центр позашкільної роботи на обласному конкурсі представляли  вихованці гуртка «Художня вишивка»- учні Юрівського навчально-виховного комплексу Гуторка Сергій та Охріменко Вікторія.
Кожен із вихованців презентував свої роботи та демонстрував свої здібності у роботі творчих майстерень. Програмою конкурсу передбачено було також  проведення виставки композицій,  спілкування з майстрами народного мистецтва та обмін досвідом роботи. Керівник гуртка ЦПР Повидиш Валентина Олексіївна провела майстер-клас з художньої вишивки для всіх присутніх.
Юні майстри декоративно-ужиткового мистецтва були нагороджені грамотами та заохочувальними призами департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Гуторка Сергій отримав Гран-прі,  Охріменко Вікторія – ІІ місце.
Конотопський районний Центр позашкільної роботи  дякує за постійну співпрацю директору Юрівського НВК Осадчому Володимиру Миколайовичу.
Окрему подяку висловлюємо  директору ТОВ «Юрівка» Сизону Олександру Степановичу за небайдуже ставлення до розвитку юних талантів та фінансову підтримку, завдяки якій діти змогли взяти участь у конкурсі та здобути перемогу.
Бажаємо юним обдаруванням Конотопщини подальших творчих злетів у оволодінні витоками народного мистецтва незалежної України.

Поділитися