Почуй свою дитину

У жовтні 2015 року відбувся семінар-практикум для опікунів, батьків-вихователів та  прийомних батьків району „Почуй свою дитину”.

 У ході роботи  розглянуті психологічні особливості сімейного виховання та його вплив на поведінку дитини. Практичний психолог Козацького НВК Горбоч О.М. зазначила, що роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, у тому числі на право прийняття важливих рішень від імені дітей.
Методистом з психологічної служби Білівщук Н.В. та практичним психологом  Дубов’язівського НВК Конритченко Л.Г. проведена ділова гра з батьками «Типові помилки сімейного виховання» з метою визначення методів та стилів виховання в сім’ї, а також відпрацьовувались практичні навички щодо формування позитивних стосунків та вирішення конфліктних ситуацій.
Соціальний педагог Дубов’язівського НВК Сахно Т.М. розкрила питання дитячої бездоглядності, як однієї з помилок батьківського виховання.
Належний соціальний супровід родини фахівцями є обов’язковою умовою її успішного функціонування та вирішення всіх проблемних питань, що виникають в прийомній сім’ї.

Поділитися