Вітаємо переможців ІІ етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Вітаємо переможців ІІ етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
 

 
5 грудня 2015 року на базі Конотопської загальноосвітньої школи № 9 відбувся ІІ етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 105 учнів 3 – 11 класів освітніх навчальних закладів Конотопського району.
У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями у 3 класі визнано:

  • Черняка Ростислава Михайловича (Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Павлюченко Галина Іванівна) – І місце;
  • Панчошного Дениса Ігоровича (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Голінка Ольга Миколаївна) – ІІ місце;
  • Яненко Дар’ю Романівну (Тулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Нікітенко Ольга Миколаївна) – ІІІ місце; 

У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями в 4 класі визнано:

  • Прокопець Вікторію Валеріївну (Вирівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель – Шматкова Олена Володимирівна) – І місце;
  • Іскру Катерину Юріївну (Тулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Клют Наталія Іванівна) – ІІ місце;
  • Рибку Валерію Олександрівну (Малосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», учитель – Назаренко Тетяна Михайлівна) – ІІІ місце. 

У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями у 5 класі визнано:

  • Шевченко Анастасію Валеріївну (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Рибалка Тетяна Анатоліївна) – І місце;
  • Пронь Лілію Володимирівну (Великосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Кравець Наталія Іванівна) – ІІ місце;
  • Демченко Аліну Геннадіївну (Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Тарасенко Світлана Олександрівна) – ІІІ місце. 

У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями в 6 класі визнано:

  • Лук’яненка Станіслава Миколайовича (Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Ніколаєнко Галина Іванівна) – І місце;
  • Ілляшенко Аліну Олександрівну (Вирівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель – Дементьєва Юлія Олександрівна) – ІІ місце;
  • Нікітенко Валерію Олександрівну (Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», учитель – Швець Альона Ігорівна) – ІІІ місце.

У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями в 7 класі визнано:

  • Василець Валерію Володимирівну (Вирівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель – Пальчун Надія Іванівна) – І місце;
  • Резник Анжелу Олександрівну (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Рибалка Тетяна Анатоліївна) – ІІ місце;
  • Курдюкову Анастасію Миколаївну (Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Кубишка Алла Володимирівна) – ІІІ місце. 

У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями у 8 класі визнано:
Несук Вероніку Віталіївну (Тулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Самусь Ірина Павлівна) – І місце;
Желєзну Ніну Михайлівну (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Банько Антоніна Борисівна) – ІІІ місце. 
У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями в 9 класі визнано:
Кубишку Катерину Сергіївну (Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Кубишка Алла Володимирівна) – І місце;
Олексієнка Євгенія Вікторовича (Вирівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель – Дементьєва Юлія Олександрівна) – ІІ місце;
Рибакову Валерію Василівну (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Банько Антоніна Борисівна) – ІІІ місце. 
У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями в 10 класі визнано:
Лавріненко Марину Анатоліївну (Духанівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Бабич Інна Вадимівна) – І місце;
Суховєєву Яну Василівну (Козацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Довгополов Григорій Михайлович) – ІІ місце;
Боярчук Діану Олегівну (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Банько Антоніна Борисівна) – ІІІ місце. 
У ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями в 11 класі визнано:
– Третяк Ярину Миколаївну (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель – Банько Антоніна Борисівна) – І місце;
– Ковпик Ольгу Сергіївну (Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Мозгова Олена Володимирівна) – ІІ місце;
– Гуторку Тетяну Володимирівну (Кошарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», учитель – Полосьмак Валентина Іванівна) – ІІІ місце.
 

Вітаємо переможців  та бажаємо їм подальших успіхів  у навчанні!

 
 

Поділитися