Семінар працівників психологічної служби з теми «Формування позитивного мікроклімату в класному колективі»

11 грудня 2015 року на базі Чорноплатівського НВК відбувся семінар працівників психологічної служби  з теми «Формування позитивного мікроклімату в класному колективі». Візитну картку навчального закладу представив Карачун С.І., директор Чорноплатівського НВК. Методист з психологічної  служби РМК Білівщук Н.В. ознайомила присутніх з планом роботи семінару та вказала на актуальність його теми.
Цікавими та змістовними були виступи Качур Н.А. соціального педагога Чорноплатівського НВК, яка відмітила фактори формування позитивного мікроклімату у класному колективі та Міхєєвої Ю.М., соціального педагога Козацького НВК, яка  проговорила про позитивний мікроклімат класного колективу та його вплив на успішність та відчуття комфорту учнів».
Практична частина засідання була присвячена різним аспектам створення сприятливого мікроклімату у колективі.  Проведено тренінгове заняття з учнями 6 класу «Ефективність групової взаємодії» та соціально-педагогічний театр «Протистояння», підготовлені соціальним педагогом. Учасники засідання відзначили злагодженість, логічність та майстерність виступаючих у висвітлені теми.
Районні семінари дають можливість працівникам психологічної служби ділитися власним досвідом з колегами у межах району.
IMG_3589 IMG_3601 IMG_3625

Поділитися