«Бронза» у Конотопському районі

Змагання на чемпіонат області з волейболу в залік 24-х спортивних ігор школярів серед команд 3-ї групи відбулися 5 лютого 2016 року в спортивному залі школи №4 м.Суми. В них взяли участь команди Глухівського, Шосткинського, Лебединського, Охтирського і Конотопського районів.
До збірної команди з волейболу  Конотопського району входили кращі гравці шкільних волейбольних команд з сіл Великий Самбір, Шевченкове і смт Дубов’язівка. За жеребом учасники змагань були поділені на дві групи. Першу групу представляли Конотопський і Глухівський райони. В минулому році перемога дісталась глухівчанам, у цьому році фортуна знову була на боці суперників. Другу групу представляли команди Лебединського, Охтирського і Шосткинського районів, перше місце в групі вибороли шостківчани, друге – охтирчани. За перемогу в змаганнях боролись команди Глухівського і  Шосткинського районів, пермога – у глухівчан. У грі за 3-4 місця команда Конотопського району здобула перемогу і повернулася з почесним третім місцем.
Як зазначає тренер – викладач В.С.Стеценко, команда району показала насправді непоганий результат зважаючи на те, що вперше за кілька років бере участь у таких змаганнях, і довела, що має потенціал для подальшого розвитку і нових перемог.
Учасники змагань висловлюють вдячність за організацію участі в змаганнях голові райдержадміністрації М.М.Горбенку, голові районної ради А.В.Боярчуку, заступнику голови РДА Т.М.Шерудило, начальнику райвідділу освіти О.Г.Бохан та директору ПРАТ «Р-п «Шевченківський» М.О.Зінченку – за надану можливість взяти участь у змаганнях.
 
 

Поділитися