15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

12-15 лютого 2016 року  з нагоди відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан у навчальних закладах Конотопського району відбулись різноманітні заходи за участю воїнів-інтернаціоналістів.
Пам’ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав,  учнівські та педагогічні колективи вшанували хвилиною мовчання.
Були організовані та проведені загальношкільні лінійки пам’яті у кожному навчальному закладі; виставки фото-  та архівних матеріалів «Пам’ять» у Бочечківському НВК,  Дептівському НВК, В’язівському НВК, «Афганістан. Біль. Пам’ять» у Великосамбірському НВК; виховні заходи: «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» у Шевченківському  НВК, «І пам’ять ця вічно не згасне», «Збережемо пам’ять про подвиг» у Бочечківському НВК, «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами» у Великосамбірському НВК;  покладання квітів до могил загиблих воїнів-афганців С.Волкову (Великосамбірський НВК), В.Назаренку (Дептівський НВК) та ін.
У Шевченківському НВК 12 лютого 2016 року був проведений  турнір з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Олександра Максимовича серед найсильніших команд району.
У Дептівському НВК відбулась зустріч з учасником бойових дій на території інших держав з  В. Марушком.
DSCN9835 SAM_3176
Фото-1672 ramdisk-crop_146290197_ih8Qdi
 
 

Поділитися