Семінар учителів історії та правознавства

24 лютого 2016 року на базі Жовтневського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Конотопської районної ради Сумської області відбувся районний  семінар вчителів історії та правознавства з теми «Використання технології розвитку критичного мислення на уроках історії та правознавства».
Привітно зустріли учасників семінару учні Жовтневського НВК, побажали плідної праці, творчості та успіхів.
Семінар відкрила Твірітінова І.А., методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради, яка розкрила тему та мету семінару.
З теми «Використання технології розвитку критичного мислення на уроках історії та правознавства» виступив учитель історії Закоморний С.В., який познайомив присутніх з методами та формами роботи, які формують критичне мислення учнів.
Учасники семінару взяли участь у позакласному заході «Здобутки та недоліки вступу України до Європейського Союзу» та майстер-класі «Формування предметних компетентностей учнів шляхом використання інтерактивних методів навчання», які провів учитель історії та правознавства Спаський М.І. у формі критерійного покеру та методу «Кроссенс». Відвідали відкритий  урок  історії України у 7 класі на тему «Культура Київської Русі періоду політичної роздробленості», на якому було використано мультимедійне обладнання та сучасні форми та методи роботи, які сприяють розвитку критичного мислення («Мої очікування», Дізнались – навчились», «Незакінчене речення», «Коло ідей», «Кубування», «Позначки», «Ґронування», «Сенкан», «Віртуальний дайджест» та інші), учитель Закоморний С.В
IMG_7705 IMG_7695

Поділитися