Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі у Конотопському районі

Відділ освіти

Конотопської районної державної адміністрації

 

Н А К А З

03.02.2016                   м. Конотоп                      № 35-ОД

 

Про затвердження Плану заходів

щодо забезпечення права на освіту

дітей з особливими освітніми

потребами в загальноосвітньому просторі

у Конотопському районі

 
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 31.12.2015 № 1436 «Про затвердження Плану щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі» з метою забезпечення права реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту в загальноосвітньому просторі

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити План заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі у Конотопському районі, що додається (далі – План заходів).
  2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району забезпечити виконання Плану заходів, затверджених пунктом 1 цього наказу, та інформувати відділ освіти Конотопської районної державної адміністрації щороку до 07 вересня.
  3. Відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації щороку до 15 вересня надавати узагальнену інформацію Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації про стан виконання Плану заходів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 31.12.2015 № 1436.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 
Начальник відділу освіти                                             О.Г.Бохан
 
Завантажити додаток
 
 

Поділитися