Відбувся обласний дидактико-педагогічний колоквіум

6 квітня 2016 року Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти для працівників відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації, які опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району було проведено дидактико-педагогічний колоквіум з теми «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти». У заході взяли участь заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Шерудило Т.М., начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Бохан О.Г., методист з дошкільного виховання відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Міщенко Л.Б. та методист початкової освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Декунова З.В.
У ході колоквіуму Міщенко Л.Б. та Декунова З.В. проаналізували забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі, визначити роль методичної служби в реалізації зазначеної проблеми. Під час засідання у форматі «круглого столу» учасники заходу виокремили основні аспекти, визначити проблеми та перспективи реалізації проблеми наступності.
Власним досвідом із забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти поділилися учитель початкових класів Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Колесник Л.М. та вихователь Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Глагольєва К.І.
У рамках колоквіуму методистами Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було відвідано Козацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та надано практичні методичні рекомендації щодо реалізації проблеми наступності дошкільної та початкової освіти.
photofacefun_com_1459951272
photofacefun_com_1459951383
photofacefun_com_1459951289

Поділитися