Довго сам учись, якщо хочеш навчати інших

Атестація вчителя – крок до Евересту. 7 квітня 2016 року у відділі освіти Конотопської районної державної адміністрації відбувся творчий звіт учителів, які атестуються.
Голова атестаційної комісії Бохан О.Г. наголосила, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 08.08.2013 № 1135 «Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників» проводиться атестація керівників навчальних закладів та їх заступників. У 2016 році відповідно до розробленого графіка атестувалося 5 директорів навчальних закладів, 10 заступників директорів навчальних закладів, 1 завідувач дошкільним навчальним закладом, 6 педагогів, які претендували на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» і педагогічного звання «Старший вчитель», та 2 методисти районного методичного кабінету Конотопської районної ради.
Під час виступів педагоги поділились здобутками своєї педагогічної діяльності. Виступи учителів засвідчили, що кожен з них працює на рівні сучасних вимог, постійно вдосконалюється, розвиває свою професійну компетентність, інноваційну культуру, технологічний потенціал, знаходиться у постійному творчому пошуку.
Відповідно до рішення атестаційної комісії відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації 1 педагогу присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 2 – педагогічне звання «Старший вчитель», 4 вчителі атестовані на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»; 5 директорів, 10 заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів та 1 завідувач дошкільним навчальним закладом атестовані на відповідність займаній посаді; 2 методистам районного методичного кабінету Конотопської районної ради присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
Атестація педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків та звершень на педагогічній ниві. Отже, побажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та самовдосконалення.

Поділитися