семінар працівників психологічної служби з теми «Соціально-педагогічний супровід дітей, які постраждали внаслідок військових дій на Сході України та внутрішньо переміщених осіб».

06 квітня  2016 року на базі Великосамбірського НВК відбувся семінар працівників психологічної служби  з теми «Соціально-педагогічний супровід дітей, які постраждали внаслідок військових дій на Сході України та внутрішньо переміщених осіб». Візитну картку навчального закладу представила Скорик В.С., директор Великосамбірського НВК. Методист з психологічної  служби РМК Білівщук Н.В. ознайомила присутніх з планом роботи семінару та вказала на актуальність його теми.
Змістовними були виступи Півень  О.П. соціального педагога Великосамбірського НВК, яка відмітила зміст соціально-педагогічної роботи  з дітьми, які внаслідок військових дій на Сході України та внутрішньо переміщених осіб,  Міхєєвої Ю.М., соціального педагога Козацького НВК, яка  наголосила на основних нормативно-правових документах щодо захисту прав дітей вимушених переселенців» та Палюги О.М., практичного психолога Вирівського НВК, яка проговорила  щодо профілактики емоційного вигорання педагогічних працівників.
Практична частина засідання була присвячена різним аспектам подолання стресових станів у колективі.  Проведено тренінгове заняття з учнями 9 класу «Профілактика та подолання стресових станів» та ділова гра з працівниками психологічної служби «Агресивні діти», підготовлені соціальним педагогом. Учасники засідання відзначили злагодженість, логічність та майстерність виступаючих у висвітлені теми.
IMG_20160406_131207 IMG_20160406_132235 IMG_20160406_140402 IMG_20160406_142129
Районні семінари дають можливість працівникам психологічної служби ділитися власним досвідом з колегами у межах району.

Поділитися