Сумський національний аграрний університет у гостях на Конотопщині

Профорієнтаційна робота з учнями – один із головних напрямків виховної роботи, яка спрямована на підготовку школярів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві, адже соціальний статус кожної людини визначається передусім рівнем освіченості, набутими знаннями й уміннями застосувати їх на практиці.
13 квітня 2016 року у рамках профорієнтаційної кампанії відбулася зустріч випускників 11 класів навчальних закладів Конотопського району та м. Конотопа з представниками Сумського національного аграрного університету. У заході взяли участь голова Конотопської районної державної адміністрації Горбенко М.М., начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації Бохан О.Г., начальник відділу освіти Конотопської міської ради Безпала О.В.
Помічник проректора з профорієнтаційної роботи Сумського національного аграрного університету Мельник Н.М. презентувала свій навчальний заклад, акцентувавши увагу на особливостях вступної кампанії 2016 року, закордонної практики та преференціях, які отримують студенти вузу. Перед учнями виступила студентський декан факультету ветеринарної медицин Кривуля Д., яка представила систему самоврядування університету та шляхи для самореалізації студентів через заняття в різноманітних творчих колективах та спортивних секціях.
photofacefun_com_1460611735 photofacefun_com_1460611755 photofacefun_com_1460611780 photofacefun_com_1460611803

Поділитися