Команда Дубов’язівського НВК посіла І місце у обласному зональному турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»

20 квітня 2016 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ ім. Михайла Маміашвілі м. Конотоп відбувся обласний зональний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2016» за участю команд: Дубов’язівского НВК Конотопського району, Роменського району, м. Ромни, Буринського району, м. Конотоп.
Мета заходу – формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді;
поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів;
підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів;
формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.
До програми фестивалю ввійшли: «Човниковий» біг (хлопці, дівчата ), стрибки у довжину з місця (хлопці, дівчата ), стрибки через скакалку (дівчата), перетягування каната (хлопці), естафета, а також конкурс знавців історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху.
«Козацький гарт» приніс надзвичайно багато захоплюючих, неповторних вражень. До конкурсів команди підійшли з повною відповідальністю і продемонстрували справжню волю до перемоги.
За підсумками результатів усіх конкурсів перемогу одержала команда Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Конотопського району (учитель фізичної культури Сахно В.М.) у складі: Селезень Ірини, Черемісіна Олександра, Романчук Анни, Хижняка Андрія, Хащівського Стаса, Вороніної Вікторії, Крикун Юлії, Футомської Анни, Середюка Івана, Бабича Миколи, Саматова Віталія, Мусієнко Альбіни. Другий результат у команди Роменського району, третє місце посіла команда м. Ромни, четверте місце у Буринського району, команда м. Конотоп – на п’ятому місці.
Команда Дубов’язівського показала найкращий результат у стрибках  у довжину з місця, естафеті, у змаганнях з «човникового» бігу.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Конотопської міської ради.
Команді Конотопського району бажаємо успіхів у обласних фінальних змананнях фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт», що будуть проведені 6 травня 2016 року в м. Суми.

Поділитися