Психологічній службі – 25!

 У переддень Всеукраїнського дня психолога 22 квітня 2016 року у відділі освіти Конотопської районної державної адміністрації відбулося свято, приурочене  25-річчю психологічної служби системи освіти України.
Учасників свята привітали начальник відділу освіти Конотопської РДА Бохан О.Г., методист з психологічної служби РМК Конотопської районної ради  Білівщук Н.В.
Як правило, на професійному святі відзначають кращих з кращих, а тому за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток психологічної служби системи освіти району та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня психолога – грамотами та подякою відділу освіти райдержадміністрації було нагороджено:
Коритченко Л.Г., практичного психолога Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Горбач О.М., практичного психолога Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та Сахно Т.М.,  соціального педагога Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
Цікавим було привітання соціального педагога Попівського НВК І-ІІІ ст. – ДНЗ Бунак В.О., яка прочитала вірш «Психологічній службі -25!». Родзинкою свята став відеоролик «Один день з життя психолога».
Шановні працівники психологічної служби!
Прийміть найщиріші вітання в день професійного свята! Міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії й наснаги у всіх ваших добрих справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля й надалі буде прихильною до вас, збагачує кожного життєвою мудрістю, енергією, натхненням, дарує радість життя, вірних і надійних друзів. Хай вас підтримують та надихають люди, розуміють та поважають колеги. Зі святом!

Поділитися