Останній дзвоник

У навчальних закладах Конотопщини пролунав останній дзвоник.
Свято останнього дзвоника завжди урочисте і вражаюче. Саме цього дня єдина для всіх випускників стежина, яку вони торували протягом одинадцяти років навчання, розійдеться у різних напрямках. 27 травня з самого ранку шкільні двори усіх шкіл  Конотопського району наповнилися особливою радістю передчуття свята. Радісні гості, схвильовані батьки,  школярі і вчителі.
Цього року пролунав останній дзвоник для 1649 учнів, серед яких 85 випускників 11 класів та 174 першокласника.
Дітям були вручені похвальні листи, грамоти за призові місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, різноманітних  конкурсах  та спортивних  змаганнях.
Цього дня випускники приймали вітання та настанови від вчителів, батьків, молодших школярів, а  також від представників райдержадміністрації та депутатів районної ради, керівників сільськогосподарських підприємств району, сільських голів, спеціалістів відділу освіти, методистів районного методичного кабінету.
Розділити свято останнього дзвоника разом з школярами, вчителями та батьками В’язівського НВК завітали почесні гості – голова районної державної адміністрації Микола Миколайович Горбенко, методист районного методичного кабінету районної ради Наталія Вікторівна Білівщук.
Микола Миколайович щиро привітав учнів, вчителів, батьків із найяскравішим, найочікуванішим шкільним святом останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул. Керівник району побажав  юним школярам продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Педагогам подякував за невтомну працю, за творчість та ентузіазм, за мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, як навчання та виховання майбутнього покоління громадян нашої української держави.
Директор школи Олена Миколаївна Цементова відзначила похвальними листами та грамотами за успішність у навчанні кращих учнів. Школярі також отримали подарунки від керівника ПАТ “Конотопагропостач” Юрія Васильовича Польовика.
Вся шкільна родина вшанувала пам’ять тих, хто не повернувся з війни, захищаючи наш мир і спокій, поклавши квіти до Меморіалу слави, та з вдячністю згадали тих, хто береже наше сьогодення на сході нашої держави.
Пролунав останній дзвоник, який сповістив про безтурботні літні канікули для дітвори.
На урочисту лінійку до Козацького НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів” завітала заступник голови районної ради Ірина Володимирівна Клігунова.
Під прощальну мелодію разом з батьками вийшли п’ятеро випускників. Ведучі свята привітали випускників, порівнявши їх подальше життя з чистим зошитом, який тепер доведеться заповнювати самостійно.
Директор НВК Валентина Михайлівна Кліндухова привітала присутніх із закінченням навчального року та разом із почесною гостею вручили грамоти, подяки та дипломи за участь у конкурсах районного, обласного та Всеукраїнського рівнів. Вісім призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад отримали грамоти відділу освіти районної державної адміністрації.
Виступаючі звернулися до випускників з побажаннями здійснення їхніх мрій.
Зворушливо привітали випускників учні 1 класу та вручили їм маленькі дзвоники. Запальним танцем учні 7-8 класів нагадали всім школярам про початок веселих канікул.
Слова привітань, настанови та побажання не забувати шкільний поріг запам’ятаються випускникам на все життя, як і прощальний вальс, під акорди якого з легкістю кружляли юні випускники, за якими з сумом і водночас радістю в очах спостерігали їхні батьки та вчителі.
Свято, яке пройшло в Дубов’язівському НВК, з учнівським та педагогічним колективом розділила заступник голови РДА Тетяна Миколаївна Шерудило.
Виступаючи перед присутніми, Тетяна Миколаївна згадала про високі здобутки шкільної родини, а випускникам дала пораду ніколи не забувати про свій навчальний заклад, учителів, рідне селище, незважаючи на те, де здобуватимуть  освіту, і куди закине їх доля.
Звертаючись до усміхнених, і водночас схвильованих випускників селищний голова Тамара Петрівна Марусиченко побажала їм щасливої долі та здійснення всіх задумів і мрій. Гарні слова лунали на адресу учнів, випускників від директора школи, першої вчительки, класного керівника, батьків.
Також на святі вручили кращим учням похвальні листи і грамоти за активну участь у конкурсах і олімпіадах.
Святкового настрою додавали виступи першокласників, музичні вітання від учнів школи, а також вальс випускників.  Учні говорили слова вдячності своїм наставникам за теплоту сердець, мудрі поради, невтомну працю. Перед тим як піти зі школи, одинадцятикласники залишили на пам’ять про себе гарні спогади, мрії та побажання на символічних листочках, які прикріпили до шкільного “Дерева Бажань”.
На завершення свята одинадцятикласники випустили в небо голубів, які символізували мир та злагоду, а також здійснення усіх заповітних мрій.
На свято останнього дзвоника до Хижківського НВК зібралася уся шкільна родина, яку об’єднує  любов і повага до школи. Дружба і злагода об’єднала всіх присутніх учнів, батьків, вчителів, гостей свята. На жаль, воно  було останнім для випускників – дев’ятикласників.
Директор Хижківського НВК Світлана Миколаївна Бардакова підбила підсумки роботи навчального закладу, нагородила грамотами кращих учнів школи, а також передала дітям, вчителям та батькам слова вітання від голови районної ради Анатолія Васильовича Боярчука, який повсякчас проявляє турботу і увагу  до дітей, підтримує школу.
Слова подяки також линули на адресу товариства “РЕСПЕКТ- АГРО-ІНВЕСТ”, місцевого кооперативу “Згода”, батьків.
Випускників зі святом привітали також сільський голова Юрій Павлович Рябко, перша вчителька, класний керівник. Своїх товаришів привітали і вихованці ДНЗ. На згадку про школу та молодших друзів п’ятикласники вручили випускникам дзвіночки.                      А останній дзвоник дали учень 1 класу Євгеній Костирєв та учениця 9 класу Яна Кущенко. Для випускників залишиться ще одна відповідальна мить –  державна підсумкова атестація, а для учнів1-7 класів відпочинок у пришкільному таборі “Джерельце”.
photofacefun_com_1465554401 photofacefun_com_1465554516
 
 
 
 

Поділитися