Шкільний випускний вечір

Шкільний випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. На ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, і кожен обере свій життєвий шлях.
Днями у всіх навчальних закладах району пройшли випускні вечори. Цими днями 85 випускників Конотопщини отримали документи про закінчення школи.
Привітати випускників Юрівського НВК зі святом прощання зі школою до будинку культури завітав голова райдержадміністрації Микола Горбенко.
Звертаючись до випускників, очільник району побажав їм успішно скласти не тільки зовнішнє незалежне оцінювання, а й усі життєві іспити, вибрати вірний шлях, який приведе до вершин успіхів,  здобутків, доброї слави, де вони зможуть принести користь рідному району, Україні та нашому народу.
“Ви – надія України, її майбутнє.  Від вас залежить, якою буде вона через кілька десятиліть. Здорових вам амбіцій! Наполегливості і цілеспрямованості у досягненні мети! Гучних перемог і великих звершень! У добру путь!”, – зазначив Микола Миколайович.
Під бурхливі оплески Микола Горбенко та директор Юрівського НВК Володимир Осадчий вручили випускникам Сергію Гуторці, Валерії Петренко, Миколі Мусієнку, Анні Касіч, Антону В`язіну, Тетяні  Марусик, Євгенію Дяченку атестати про здобуття повної загальної середньої освіти.
Володимир Осадчий подякував учителям за звитяжну працю, батькам – за виховання дітей та висловив упевненість, що Юрівська школа неодмінно пишатиметься сьогоднішніми випускниками.
На випускному вечорі було багато щирих слів подяки, пісень, сюрпризів, подарунків та сліз розставання. Усе це, як у великій і дружній сім’ї, учителі та їхні вихованці дарували одне одному.
А насамкінець – останній шкільний вальс, зустріч ранкової зорі та дорослого життя.

Поділитися