Майбутнє – це ми !

Районний центр позашкілля влаштував для 430 діток з різних куточків району справжнє свято дитинства – з танцями та іграми, конкурсами та літньою дискотекою. Для дітей працювали ігровий, розважальний, спортивний і туристичний куточки, арт- та Євро- майданчики, фотостудія, кафе, батутне містечко. На найменших учасників  чекав «Парад візочків».
Сьогодні було сказано безліч гарних слів, грамотами нагороджено кращих й талановитих. Свої вітання і побажання з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей висловили також голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО та його заступник Тетяна ШЕРУДИЛО.
Навіть погода сприяла  у проведенні заходу, даруючи свій теплий і сонячний  перший літній день. З  облич дітвори не сходили усмішки, вони із задоволенням розважались – малювали, співали, танцювали, брали участь у конкурсах.
А казкові герої, серед яких Фенечка, Ласунчик, Сімка, Нолик сприяли дитячому дозвіллю та гарному настрою, щоб і дорослі і малеча надовго запам’ятали  дивну казкову атмосферу свята, адже кожен з нас родом з дитинства.

Поділитися