День фізичної культури та спорту в районі

16 вересня 2016 року у актовому залі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбувся День фізичної культури та спорту, який проведений з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості людей.
На свято були запрошені учителі фізичної культури навчальних закладів району, спортсмени, тренери, ветерани спорту, спортивні команди учнів, меценати. Для учасників заходу була підготовлена цікава вітальна програма.
На заході були присутні: голова Конотопської районної державної адміністрації Горбенко М.М., голова Конотопської районної ради Боярчук А.В., перший заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Сахно А.І., заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Шерудило Т.М., які нагородили найкращих учителів фізичної культури району, спортсменів, меценатів почесними грамотами.
Всі учасники та глядачі свята отримали багато позитивних вражень та зробили для себе висновок про необхідність активної життєвої позиції, занять спортом та фізичною культурою.
Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!  Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!
photofacefun_com_1474030462 photofacefun_com_1474030488

Поділитися