Свято «Тато і я»

5 жовтня 2016 року у дошкільних навчальних закладах Конотопського району за сприяння представників Міжнародної громадської організації   «Міжнародний союз мужніх татусів» Веги Євгена та Коновала Михайла та відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації  проведено свято «Тато і я».
Свята проходили відповідно до сценаріїв,підготовлених вихователями,музичними керівниками,завідувачами ДНЗ.
Слід        відмітити          яскраво оформлені зали для проведення  святкової церемонії у Попівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»,Козацькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»,Вирівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ»
Батьки взяли участь у проведенні конкурсів спортивного характеру, побутового спрямування,інтелектуального напрямку.
Найбільще залучено  батьків у Козацькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»- 9 чоловік, у Бочечківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»-5  чоловік.
Діти з великим задоволенням  спостерігали за проведенням конкурсів,драматизацією казок,виконанням  вокальних номерів,хореографічних композицій за участю татусів.
Дошкільнята  вітали своїх батьків піснями, віршами,танцями.Всі діти  люблять своїх татусів і висловили  палку і щиру любов дорогим людям,бо знають,що тато в сім’ї  головний,він забезпечує її матеріально,створює той моральний клімат доброти і сердечності,дисципліни і вимогливості,працьовитості,миру та злагоди.
Представники Міжнародної  громадської організації  «Міжнародний союз мужніх татусів» Вега Євген та Коновалов Михайло побували на святі у  селах: Козацьке ,Бочечки,Попівка, поздоровили всіх присутніх із святом татусів та переможцям вручили подарунки.
Методист районного методичного кабінету Шеіна Л.В. у  своєму заключному слові виразила впевненість у тому,що проведення таких заходів сприятиме залученню батьків до спільного з мамами  належного виховання дітей дошкільного віку,а започатковане свято татусів у 2016 році стане традиційним у дошкільному закладі.
1tggEc66wOc 222 333

Поділитися