Європейський день боротьби з торгівлею людьми у навчальних закладах Конотопщини

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
Педагогічними колективами району впроваджується програма виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»,  спрямованих на протидію торгівлі людьми, затвердженої Міністерством освіти і науки України, учасниками якої є Сумська область (у тому числі Конотопський район).
Активно приєдналися до впровадження даної програми педагогічний та учнівський колективи  Тулущанського НВК.
У 10 класі пройшов тренінг на тему “Торгівля людьми як порушення прав людини”. На початку заняття класний керівник Савела Є.М. запропонував учням назвати причини торгівлі людьми. Під час бесіди учні відзначили, що існують зовнішні та внутрішні причини. Після чого, учні об’єднавшись в групи, визначили шляхи потрапляння громадян України до рук торгівців людьми                    (І група) та методи вербування і різновиди форм торгівлі людьми (ІІ група). Наприкінці заняття  Євген Миколайович розповів про нові тенденції в торгівлі людьми.
Учні 9 класу під час тренінгу обговорили тему “Як будувати стосунки з іншими”. Класний керівник Вайткявічус  О.В. розпочала заняття питанням про те,  що учні вкладають у поняття “стосунки з іншими”, а відповідь на питання дала вправа “Малюнок удвох”.  Потім учасники тренінгу обговорили навички спілкування та виконали вправу “Два завдання для одного”, яка вимагала від учнів вміння домовлятися та співпрацювати в парах. Після чого Олена Віталіївна розповіла історію про двох горобчиків, як приклад вирішення конфліктних ситуацій. Завершився тренінг вправою “Постав себе на місце іншого” під час якої учасники зробили висновок, що в стосунках з іншими ми повинні передбачати реакцію на наші дії й не допускати конфліктів.
10_ малюнок2
photofacefun_com_1476699319 photofacefun_com_1476699361
 
 
 
 

Поділитися