Ознайомлення з новою технологією М.М.Єфименка з фізичного виховання дітей дошкільного віку

 
19 жовтня 2016 року на базі Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» проведено засідання школи молодого вихователя з теми «Використання новітніх освітніх технологій для зміцнення та збереження здоров’я дітей дошкільного віку».
Методист районного методичного кабінету Конотопської  районної ради Шеіна Л.В. ознайомила присутніх із нормативною базою з питань фізичного виховання дошкільнят.Наголосила на те,що Закон України «Про дошкільну освіту» визначає збереження та зміцнення фізичного,психічного і духовного здров’я дитини як першочергове завдання розвитку,навчання і виховання наймолодших громадян країни.
Скотар С.О.,заступник директора з навчально – виховної роботи ,познайомила вихователів району з історією розвитку дошкільного  навчального закладу «Берізка» та   його досягненнями районного та обласного рівнів. Педагоги  даного дитячого садка неодноразово ставали переможцями конкурсів, виставок,акцій.
Малодосвідчені педагоги мали можливість   переглянути заняття за методикою М.М.Єфименка «Сонечко»,яке провела вихователь Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Александрова Н.О. Слід відмітити наявність естетично  оформленого обладнання на занятті,достатню фізичну підготовленість дітей та вихователя.
photofacefun_com_1476971499
Керівник районної школи молодого вихователя Завадко Н.В. ознайомила  вихователів з методикою  проведення фізкультурних занять М.М.Єфименка.
Керівник районної творчої  групи Лященко Л.М. провела майстер-клас для вихователів з теми «У здоровому тілі-здоровий дух».
Скотар С.О.   підготувала та провела тренінгове  заняття  з теми «Творчий вихователь – творчі діти».
Підсумком засідання школи  молодого вихователя був «круглий стіл» з теми «Використання новітніх освітніх технологій для зміцнення та збереження здоров’я дітей», під час якого педагоги мали можливість  обмінятися досвідом роботи з даної проблеми.
photofacefun_com_1476971523 photofacefun_com_1476971555 photofacefun_com_1476971579
 
 
 
 
 

Поділитися