Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

2 листопада 2016 року на базі Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» пройшов районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Організація методичної роботи  з педагогічними кадрами у загальноосвітньому навчальному закладі».
Метою семінару була активізація та всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування в них зацікавлення сучасними прийомами методичної роботи, яка спонукає вчителя до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню педагогічного колективу педагогічними знахідками, допомагає молодим учителям переймати майстерність у більш досвідчених колег.
Відкрила семінар завідувач районним методичним кабінетом  Савченко Ірина Василівна,  наголосивши на актуальності питань, винесених на опрацювання. Директор школи Забіяка І.М. надала інформаційний коментар окресленим проблемам, зупинившись на управлінському аспекті роботи з педагогічними кадрами.
Своїми педагогічними здобутками в плані організації науково-методичної роботи в  школі поділилася заступник директора Попівського НВК Гладун О.А.  Вона розповіла про особливості організації методичної роботи в закладі
на засадах компетентнісного та особистісно зорієнтованого підходів. Такий підхід до освіти педагогів не можливий без врахування психологічних аспектів роботи з кадрами.
Практичний модуль семінару  складався з відвідування фрагментів відкритих уроків та роботи в групах.
Проведений захід сприяв підвищенню управлінської компетенції та усвідомленню учасниками семінару себе й власної професійної діяльності як шляху до особистісного й професійного зростання.

Поділитися