Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

5 листопада 2016 відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» – «Лелеченька». Цього разу в ньому взяли участь  14 фольклорних  колекти­вів. Приємні хвилини насолоди  автентичним співом та етнічними обрядовими дійствами дарували гостям фестивалю учасники з різних районів Сумської області. Це свято об’єднало в одну співочу родину фольклорні колективи, які представляли свої творчі надбання, даруючи людям приємні хвилини відпочинку.
Честь Конотопського району на обласному фестивалі  захищав фольклорний колектив «Весняночка», учасниками якого є учні Сім’янівського НВК. За майстерне виконання і бережливе ставлення до фольклорних пер­­лин своєї місцевості їм було присуджено почесне ІІ місце.
Конотопський районний Центр позашкільної роботи  висловлює велику подяку директору Сім’янівського Будинку культури Рудиці Івану Григоровичу та художньому керівнику Рекал Катерині Олексіївні за співпрацю, небайдуже ставлення до розвитку юних талантів та підтримку фольклорних традицій рідного краю.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Вітаємо переможців і зичимо  колективу наснаги,  подальшого процвітання та творчого зросту!

Поділитися