Протокол засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури, проведеної серед учнів 7 класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
5 листопада 2016 року
 
 
 
Завантажити одним файлом
 
 
 
Максимальна кількість балів 48


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1.У-7-01Павлюченко Ілля Генадійович01.08.2004В’язівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»5VІІІ
2.У-7-02Хижняк Валерія Валеріївна21.06.2004Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19,5ІV
3.У-7-03Урлапова Ангеліна Василівна16.05.2004Курилівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»12VІІ
4.У-7-04Польова Валерія Вячеславівна26.06.2003Шевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»27,5ІІІ
5.У-7-05Ілляшенко Аліна Олександрівна16.06.2004Вирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»25,5ІІІ
6.У-7-06Кириченко Альона Василівна24.09.2003Чорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»16
7.У-7-07Лук’яненко Станіслав Миколайович30.01.2004Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»34,5І
8.У-7-08Тарасенко Анастасія Вадимівна13.08.2004Козацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»16
9.У-7-09Нікітенко Валерія Олександрівна07.11.2003Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»17,5V
10.У-7-10Крикун Анастасія Михайлівна24.09.2003Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»22ІІІ
11.У-7-11Рибалка Аня Сергіївна19.12.2004Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»33,5ІІ

 
Голова журі                                                      В.В.Бурим
Секретар                                                           Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                      О.В.Мелай
Т.А.Рибалка
Г.В.Мохнушко
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури, проведеної серед учнів 8 класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
5 листопада 2016 року
 
Максимальна кількість балів 52


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1.У-8-01Шершак Неля Олександрівна15.10.2003Лебедівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»10,5ІX
2.У-8-02Адамова Юлія Анатоліївна13.10.2002Козацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»10X
3.У-8-03Паляничка Анастасія Василівна29.05.2003Курилівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»14VІІ
4.У-8-04Євтушенко Крістіна Вікторівна07.11.2003Соснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги10X
5.У-8-05Повидиш Анна Олексіївна16.09.2003Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19,5ІІІ
6.У-8-06Картава Анна Сергіївна27.09.2003Шевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»15,5V
7.У-8-07Круподер Карина Андріївна11.07.2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»16,5ІV
8.У-8-08Курдюкова Анастасія Миколаївна19.06.2003Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19ІІІ
9.У-8-09Салій Альона Олександрівна29.01.2003Малосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»11VІІІ
10.У-8-10Жмуд Каріна Сергіївна05.12.2002Дептівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»7,5
11.У-8-11Резник Анжела Олександрівна24.11.2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»17ІІІ
12.У-8-12Распутько Аліна Вікторівна08.05.2003Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»21ІІ
13.У-8-13Несмашна Мар’яна Юріївна19.03.2003Вирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»15

 
Голова журі                                                      В.В.Бурим
Секретар                                                           Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                      В.В.Микиша
Ж.М.Беседа
Т.В.Чернуха
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури, проведеної серед учнів 9 класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
5 листопада 2016 року
 
Максимальна кількість балів 55


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1.У-9-01Труфанова Наталія Олександрівна29.03.2002Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»17
2.У-9-02Желєзна Ніна Михайлівна04.11.2001Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»14,5VІІ
3.У-9-03Омельчук Віра Олександрівна15.02.2002Козацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»18,5ІV
4.У-9-04Герболець Олена Петрівна09.06.2002Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»18V
5.У-9-05Шевченко Анастасія Василівна23.02.2002Соснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги20ІІІ
6.У-9-06Хилько Надія Олександрівна05.07.2002Чорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»21ІІІ
7.У-9-07Несук Вероніка Віталіївна10.11.2001Тулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»36І
8.У-9-08Шевченко Аня Миколаївна22.07.2002В’язівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»10X
9.У-9-09Салій Олена Іванівна28.06.2003Дептівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»13,5ІX
10.У-9-10Рябовол Анастасія Миколаївна04.06.2002Шевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19ІІІ
11.У-9-11Дворніченко Аліна Сергіївна30.07.2002Великосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19,5ІІІ
12.У-9-12Кубишка Юрій Сергійович13.08.2002Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»14VІІІ
13.У-9-13Коваленко Андрій Миколайович23.12.2002Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»23,5ІІ

 
Голова журі                                                      В.В.Бурим
Секретар                                                           Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                      Н.І.Кравець
Ю.М.Блажко
Л.Б.Головацька
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури, проведеної серед учнів 10 класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
5 листопада 2016 року
 
Максимальна кількість балів 58


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1.У-10-01Марченко Ангеліна Олегівна24.11.2000Дептівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»23ІІІ
2.У-10-02Кубишка Катерина Сергіївна23.09.2000Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»30ІІ
3.У-10-03Загорна Юлія Андріївна21.06.2001Великосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»29,5ІІІ
4.У-10-04Купцова Лілія Віталіївна12.04.2001Соснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги16
5.У-10-05Годунова Галина Олександрівна24.12.2000Козацький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»21,5ІV
6.У-10-06Йотка Богдана Миколаївна03.05.2001Кошарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19,5V
7.У-10-07Корнієнко Анастасія Юріївна14.12.2000В’язівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»11VІІІ
8.У-10-08Кабачна Діана Віталіївна02.02.2001Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»24ІІІ
9.У-10-09Москаленко Дар’я Сергіївна11.03.2001Тулущанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»33,5І
10.У-10-10Булим Дмитрій Віталійович05.11.2000Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»14VІІ

 
Голова журі                                                      В.В.Бурим
Секретар                                                           Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                      Л.Г.Горянська
В.С.Скорик
І.П.Самусь
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури, проведеної серед учнів 11 класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
5 листопада 2016 року
 
Максимальна кількість балів 61


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1.У-11-01Шершак Катерина Сергіївна11.05.2000Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»22ІІІ
2.У-11-02Курінський Вадим Юрійович20.09.2000Великосамбірський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»14,5VІІІ
3.У-11-03Шиленко Яна Валеріївна06.06.2000Бочечківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»25ІІІ
4.У-11-04Костюк Ілона Віталіївна12.03.2000Соснівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені А.Шульги16,5VІІ
5.У-11-05Карась Дарина Вікторівна19.10.2000Чорноплатівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»23,5ІІІ
6.У-11-06Дудка Ірина Володимирівна30.06.2000Юрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»19,5ІV
7.У-11-07Рудік Олена Олександрівна11.05.1995ДПТНЗ «КПАЛ»8X
8.У-11-08Лавріненко Марина Анатоліївна02.04.2000Духанівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»45І
9.У-11-09Власенко Валерія Олександрівна16.08.1999Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»8,5ІX
10.У-11-10Крутась Катерина Вікторівна07.01.2000Салтиківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»17,5V
11.У-11-11Харченко Анна Іванівна09.12.1999Кошарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»17
12.У-11-12Боярчук Діана Олегівна29.07.2000Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»24ІІІ
13.У-11-13Пипко Діана Володимирівна24.05.2000Шевченківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»7,5

 
Голова журі                                                      В.В.Бурим
Секретар                                                           Н.Ю.Удод
Члени журі:                                                      Г.І.Ніколаєнко
А.Б.Банько
 
 

Поділитися