Вітаємо переможців ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

6 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Переможцями визнано:
7 клас

  • ІІ місце – Романчук Анну, учениця Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Молоданович Світлану, учениця Шпотівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Хижняк Валерію, учениця Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

8 клас

  • І місце – Курдюкову Анастасію, учениця Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Мироненко Ігора, учень Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Картаву Анну, учениця Шевченківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Вороніну Вікторію, учениця Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

9 клас

  • ІІІ місце – Кривунь Валерію, учениця Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

10 клас

  • ІІ місце – Кирданову Альону, учениця Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Москаленко Дар’ю, учениця Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ».

 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики, проведеної серед учнів 7  класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
06 листопада  2016 року
 
Максимальна кількість балів _20_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Ф-07-01Хижняк Валерія21.06.2004Юрівський НВК7III
2Ф-07-02Урлапова Ангеліна16.05.2004Курилівський НВК1VIII
3Ф-07-03Королевська Анна07.02.2004Бочечківський НВК3V
4Ф-07-04Костирко Павло09.05.2004Попівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»0,5IX
5Ф-07-05Фесенко Аліна01.02.2004Шаповалівський НВК1VIII
6Ф-07-06Павлюк Вікторія26.06.2003Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»2VI
7Ф-07-07Ілляшенко Аліна16.06.2004Вирівський НВК6ІV
8Ф-07-08Молоданович Світлана05.12.2003Шпотівський НВК9ІІ
9Ф-07-09Шмальова Анна17.10.2003Козацький НВК0,5IX
10Ф-07-10Шешеня Анастасія04.01.2004Соснівський НВК1VIII
11Ф-07-11Бойко Денис14.01.2004Гружчанський НВК1,5VII
12Ф-07-12Романчук Анна11.12.2003Дубов’язівський НВК9ІІ

 
Голова журі:      О.В. Молоданович
Секретар:            О.А.Шешеня
Члени журі:       Т.В. Гудименко
О.М. Федоренко
Д.В. Сахно
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики, проведеної серед учнів 8  класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
06 листопада  2016 року
 
Максимальна кількість балів _25_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Ф-08-01Мироненко Ігор20.05.2002Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»12ІІ
2Ф-08-02Вороніна Вікторія06.11.2003Дубов’язівський НВК9ІІІ
3Ф-08-03Кошовець Леся29.11.2003Чорноплатівський НВК6V
4Ф-08-04Курдюкова Анастасія19.06.2003Юрівський  НВК14I
5Ф-08-05Адамова Юлія13.10.2002Козацький НВК5VI
6Ф-08-06Повидиш Анна16.09.2003Бочечківський НВК6V
7Ф-08-07Радченко Вікторія09.05.2003Соснівський НВК3VII
8Ф-08-08Здоровцов Євгеній24.11.2003Духанівський НВК7IV
9Ф-08-09Картава Анна27.09.2003Шевченківський НВК9III

 
Голова журі:      О.В. Молоданович
Секретар:           О.А. Шешеня
Члени журі:       В,Ф. Філіпов
О.М. Давиденко
О.Г. Палієнко
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики, проведеної серед учнів 9  класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
06 листопада  2016 року
 
Максимальна кількість балів _25_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Ф-09-01Поволоцький Олег01.01.2002Салтиківський НВК2,5VIII
2Ф-09-02Пасько Наталія10.11.2001Гружчанський НВК2,5VIII
3Ф-09-03Капустін Віталій16.10.2001Духанівський НВК2IX
4Ф-09-04Манишев Іван11.10.2001Великосамбірський  НВК3,5VI
5Ф-09-05Кривунь Валерія10.01.2002Тулущанський НВК8ІІІ
6Ф-09-06Лебідь Олексій25.03.2002Дубов’язівський НВК2IX
7Ф-09-07Коверзнєва Анастасія27.09.2001Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»1,5X
8Ф-09-08Рябовол Анастасія04.06.2002Шевченківський НВК3VII
9Ф-09-09Яценко Ганна22.06.2002Чорноплатівський НВК6,5IV
10Ф-09-10Коваленко Андрій23.12.2002Бочечківський НВК2,5VIII
11Ф-09-11Охріменко Сергій04.07.2002Юрівський НВК4V

 
Голова журі:        О.В. Молоданович
Секретар:                О.А. Шешеня
Члени журі:            О.І. Ілляшенко
В.С. Піддубний
О.В. Тимощук
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики, проведеної серед учнів 10  класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
06 листопада  2016 року
 
Максимальна кількість балів _25_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Ф-10-01Булим Дмитрій05.11.2000Бочечківський НВК5VI
2Ф-10-02Москаленко Дар’я11.03.2001Тулущанський НВК8,5III
3Ф-10-03Кирданова Альона27.11.2000Козацький НВК11II
4Ф-10-04Кравченко Юлія21.04.1994Конотопський професійний ліцей2VII
5Ф-10-05Кунденко Аліна16.02.2001Великосамбірський  НВК8IV
6Ф-10-06Рибакова Валерія16.11.2000Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»6V

 
Голова журі:       О.В. Молоданович
Секретар:              О.А. шешеня
Члени журі:          П.Д. Жегет
О.В. Молоданович
В.В. Куліш
 
П Р О Т О К О Л
засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з фізики, проведеної серед учнів 11  класів
загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району
06 листопада  2016 року
 
Максимальна кількість балів _25_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Ф-11-01Сушицька Аліна05.11.2000Бочечківський НВК1
2Ф-11-02Болмат Анастасія11.03.2001Гружчанський НВК1
3Ф-11-03Руденко Дарія27.11.2000Дубовязівський  НВК1
4Ф-11-04Мовчан Богдан21.04.1994Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.»1
5Ф-11-05Наталич Олександр16.02.2001Кошарівський   НВК2
6Ф-11-06Краснолуцький Олексій16.11.2000Козацький НВК1

 
Голова журі:         О.В. Молоданович
Секретар:              О.А. Шешеня
Члени журі:          О.М. Соколовська
С.І. Карачун
В.Б. Кичкір
 
 
 

Поділитися