Районний семінар учителів Захисту Вітчизни

9  листопада 2016 року на базі Духанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» був проведений районний семінар учителів Захисту Вітчизни на тему «Організація та методика проведення занять з вогневої підготовки».
Семінар відкрила Твірітінова І.А., методист районного методичного кабінету, яка розкрила тему, мету та завдання семінару.
Учитель Захисту Вітчизни Лавріненко А.І.  провів відкритий урок у 11  класі на тему «Основні положення та організація стрільби зі стрілецької зброї». Учні 11 класу мали  змогу ознайомилися з порядком виконання вправ стрільб зі стрілецької зброї та відпрацювати положення для стрільби, повторили будову автомата Калашникова, заходи безпеки на заняттях при поводженні зі зброєю.
Учасники семінару відвідали позакласний захід «Козацькі забави», який провів учитель Захисту Вітчизни Лавріненко А.І. Учні 8-11 класів з козацьким азартом змагалися в таких конкурсах, як: стрибки у мішку, ведення м’яча, конкурс «Попади в ціль», «Хто сильніший», «Кашовари», перетягування канату та інші.
Учасники семінару взяли участь в обговоренні уроку та заходу,  обмінялися досвідом роботи.
100_0852 100_0853 100_0895

Поділитися