Вітаємо переможців ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

12 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Переможцями визнано:
9 клас

  • ІІІ місце – Шешеню Максима, учня Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

10 клас

  • ІІІ місце – Завадко Дмитра, учня Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

11 клас

  • І місце – Сакову Марину, ученицю Духанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ».

ІІІ місце  – Харченко Анну, ученицю Кошарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ».

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з Інформаційних технологій, проведеної серед учнів 8-9  класів

загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

12 листопада  2016 року

 
Максимальна кількість балів _145_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
 
1ІТ-08-01Авраменко ІринаКозацький НВК10VIII
2ІТ-09-03Юсан АльонаГружчанський НВК25V
3ІТ-09-04Матлай ВолодимирЧорноплатівський НВК20VI
4ІТ-09-05Крикунова вікторіяКозацький НВК10VIII
5ІТ-09-01Шешеня МаксимСалтиківський НВК62III
6ІТ-09-06Корнієнко ДмитроВ’язівський НВК40IV
7ІТ-09-02Мелай РоманШевченківський НВК15VII

 
Голова журі:        В.І. Зеленський
Секретар:             О.А. Шешеня
Члени журі:        Г.П. Ганжа
С.М. Ганжара

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з Інформаційних технологій, проведеної серед учнів 10  класів

загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

12 листопада  2016 року

 
Максимальна кількість балів _200_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
 
1ІТ-10-06Кабачна ДіанаПопівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ55IV
2ІТ-10-02Корнієнко АльонаКурилівський НВК42VI
3ІТ-10-07Булим ДмитроБочечківський НВК25VIII
4ІТ-10-08Завадко ДмитроТулущанський НВК62III
5ІТ-10-05Забіяка андрійСоснівський НВК10IX
6ІТ-10-01Василищенко АнастасіяКозацький НВК45V
7ІТ-10-04Оніщенко ЮліяДубов’язівський  НВК32VII
8ІТ-10-03Кунденко АлінаВеликосамбірський НВК55IV

 
Голова журі:        В.І. Зеленський
Секретар:                О.А. Шешеня
Члени журі:
С.О. Пархоменко
Я.В. Костирко
В.С. Піддубний

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з Інформаційних технологій, проведеної серед учнів 11  класів

загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

12 листопада  2016 року

 
Максимальна кількість балів _200_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
 
1ІТ-11-02Шешеня КатеринаТулущанський НВК52IV
2ІТ-11-06Воронін ВіталійВязівський НВК20VIІІ
3ІТ-11-07Мусієнко АльбінаДубовязівський НВК40VII
4ІТ-11-03Логвінов АндрійШевченківський НВК45VI
5ІТ-11-05Кебало БогданВеликосамбірський НВК50V
6ІТ-11-01Харченко АннаКошарівський НВК75ІІІ
7ІТ-11-04Сакова МаринаДуханівський НВК170I

 
Голова журі:        В.І. Зеленський
Секретар:                О.А. Шешеня
Члени журі:
С.О. Пархоменко
Я.В. Костирко
В.С. Піддубний
 

Поділитися