Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

13 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Переможцями визнано:

8 клас

  • І місце – Повидиш Анну Олексіївну, ученицю Бочечківського НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Картаву Анну Сергіївну, ученицю Шевченківського НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та Мироненка Ігора Олеговича, учня Попівського НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»
  • ІІІ місце – Кривошея Олеся Ігоровича, учня Попівського НВК«ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»; Василець Валерію Володимирівну, ученицю Вирівського НВК«ЗОШ І-ІІ ст. –  ДНЗ»; Курдюкову Анастасію Михайлівну, ученицю Юрівського НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;


  9 клас

  • І місце – Спаського Ярослава В’ячеславовича, учня Юрівського НВК       «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
  • ІІ місце – Хилько Надію Олександрівну, ученицю Чорноплатівського     НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ» та Желєзну Ніну Михайлівну, ученицю Попівського     НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Несук Вероніку Віталіївну, ученицю Тулущанського НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ» та Крикун Юлію Михайлівну, ученицю Дубов’язівського     НВК«СШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»

10 клас
І місце – Кубишку Катерину Сергіївну, ученицю Юрівського              НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
ІІ місце – Москаленко Дар’ю Сергіївну, ученицю Тулущанського                                   НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» та Годунову Катерину Вікторівну, ученицю Козацького     НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»

  • ІІІ місце – Купцову Лілію Віталіївну, ученицю Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

11 клас

  • ІІ місце – Крутась Катерину Вікторівну, ученицю Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ».
  • ІІІ місце – Суховєєву Яну Василівну, ученицю Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ» та Шиленко Яну Валеріївну, ученицю Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»

П Р О Т О К О Л   

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з англійської мови, проведеної серед учнів   11 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 13 листопада 2016 року

 
Максимальна кількість балів  80


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1А-11-01Карась Дарина Вікторівна19.10.2000Чорноплатівський НВК23V
2А-11-02Костюк Ілона Віталіївна12.03.2000Соснівський НВК23V
3А-11-03Шиленко Яна Валеріївна06.06.2000Бочечківський НВК27III
4А-11-04Суховєєва Яна Василівна06.11.1999Козацький НВК28III
5А-11-05Рудік Олена Олександрівна11.05.1995ДПТНЗ «КПАЛ»16VII
6А-11-06Крутась Катерина Вікторівна07.01.2000Салтиківський НВК38II
7А-11-07Овдієнко Олександра Леонідівна22.01.2001Гружчанський НВК24IV
8А-11-08Галян Микола Сергійович15.12.1999Юрівсьий НВК22VI

Голова журі:           Н.М.Авдієнко
Секретар:                І.В.Савченко
Члени журі:            Т.А.Коросько
Н.Г.Москаленко
О.П.Бакун
 

П Р О Т О К О Л   

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з англійської мови, проведеної серед учнів   8 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 13 листопада 2016 року

 
Максимальна кількість балів  80


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1А-08-01Василець Валерія Володимирівна31.07.2003Вирівський НВК36III
2А-08-02Паляничка Анастасія Василівна29.05.2003Курилівський НВК21VI
3А-08-03Воловик Денис Ігорович22.12.2002Дубов’язівський НВК28IV
4А-08-04Прихненко Вікторія Володимирівна20.07.2002Дептівський НВК28IV
5А-08-05Кондратенко Руслана Іванівна11.01.2004Великосамбірський НВК26V
6А-08-06Картава Анна Сергіївна27.09.2003Шевченківський НВК42II
7А-08-07Адамова Юлія Анатоліївна13.10.2002Козацький
НВК
16VII
8А-08-08Повидиш Анна Олексіївна16.09.2003Бочечківський НВК52I
9А-08-09Кривошея Олесь Ігорович18.08.2002Попівський НВК40III
10А-08-10Наталич Тетяна Олександрівна02.06.2003Юрівський НВК28IV
11А-08-11Мироненко Ігор Олегович22.05.2002Попівський  НВК42II
12А-08-12Курдюкова Анастасія Миколаївна19.06.2003Юрівський НВК35III

Голова журі:           Н.М.Авдієнко
Секретар:                І.В.Савченко
Члени журі:            Л.М.Нештенко
О.О.Поцелуєва
Г.П.Ганжа

П Р О Т О К О Л   

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з англійської мови проведеної серед учнів   10 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 13 листопада 2016 року

 
Максимальна кількість балів  80


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1А-10-01Купцова Лілія Віталіївна12.04.2001Соснівський НВК39III
2А-10-02Кубишка Катерина Сергіївна23.09.2000Юрівський НВК71I
3А-10-03Загорна Юлія Андріївна21.06.2001Великосамбірський НВК31IV
4А-10-04Марченко Ангеліна Олегівна24.11.2000Дептівський  НВК24V
5А-10-05Годунова Катерина Вікторівна02.06.2001Козацький НВК44II
6А-10-06Кабачна Діана Віталіївна02.02.2001Попівський  НВК25VI
7А-10-07Корнієнко Анастасія Юріївна14.12.2000В’язівський НВК19VII
8А-10-08Москаленко Дар’я Сергіївна11.03.2001Тулущанський НВК54II
9А-10-09Булим Дмитро Віталійович05.11.2000Бочечківський НВК31IV

Голова журі:           Н.М.Авдієнко
Секретар:                І.В.Савченко
Члени журі:            Н.І.Демидко
Д.Г. Михайліченко
 
                                                                                                      П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з англійської мови, проведеної серед учнів   9 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 13 листопада 2016 року

 
Максимальна кількість балів  80


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1А-09-01Труфанова Наталія Олександрівна29.03.2002Гружчанський НВК32IV
2А-09-02Вегера Інна Миколаївна23.02.2001Тернівський НВК24VI
3А-09-03Желєзна Ніна Михайлівна04.11.2001Попівський НВК38II
4А-09-04Корнієнко Дмитро Валерійович11.04.2002В’язівський НВК24VI
5А-09-05Омельчук Віра Олександрівна15.02.2002Козацький НВК32IV
6А-09-06Хилько Надія Олександрівна05.07.2002Чорноплатівський НВК39II
7А-09-07Несук Вероніка Віталіївна10.11.2001Тулущанський НВК36III
8А-09-08Крикун Юлія Михайлівна12.10.2001Дубов’язівський НВК34III
9А-09-09Салій Олена Іванівна28.06.2003Дептівський НВК25V
10А-09-10Спаський Ярослав В’ячеславович09.10.2001Юрівський НВК50I

Голова журі:           Н.М.Авдієнко
Секретар:                І.В.Савченко
Члени журі:            Н.Ю.Черкасова
І.С.Савченко
О.О.Карачун
 

П Р О Т О К О Л   

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з біології, проведеної серед учнів   10 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

 15 листопада 2015 року

 
Максимальна кількість балів  77


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
1Б-10-01Руденко Дарія Борисівна19.02.2000Дубов’язівський НВК22У
2Б-10-02Курінський Вадим Юрійович20.09.2000В.Самбірський НВК23ІУ
3Б-10-03Левко Руслан Миколайович02.02.2000Дептівський НВК16УІІ
4Б-10-04Овдієнко Олександра Леонідівна22.01.2001Гружчанський  НВК14УІІІ
5Б-10-05Краснолуцький Олексій Юрійович17.03.2000Козацький НВК39І
6Б-10-06Коновал Сергій Анатолійович14.03.2000Юрівський НВК26ІІІ
7Б-10-07Сахно Альона Михайлівна24.05.2000Бочечківський НВК20УІ
8Б-10-08Роганов Іван Вадимович07.07.1998ДПТНЗ КПАЛ27ІІІ
9Б-10-09Лавріненко Марина Анатоліївна02.04.2000Духанівський НВК35ІІ
10Б-10-10Карась Дарина Вікторівна19.10.2000Чорноплатівський НВК31ІІ

 
Голова журі:           Л.І.Очкурова
Секретар:                І.О.Сахно
Члени журі:            А.Г.Романчук
А.І.Сергієнко
Н.Ф.Давиденко
 
 

Поділитися