ТУРНІР ЮНИХ БІОЛОГІВ

У місті Миколаїв з 31 жовтня по 05 листопада 2016 року проходив фінальний етап Всеукраїнського турніру юних біологів.
Вперше команда юних біологів «Живчики» Конотопського району у складі Савченко Анни (Дубов’язівський  НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»), Костирко Владислава (Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»), Оніщенко Юлії (Дубов’язівський НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»), Суховєєвої Яни (Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ») та Сахно  Альони      (Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»)  взяла в ньому участь під керівництвом досвідченого вчителя вищої категорії, «старшого вчителя» Шарової Л.Л.
Завдання Турніру полягало у пошуку талановитих учнів, схильних до наукової діяльності; формуванні в школярів інтересу до природничих наук; сприянні поглибленому вивченню біології; активізації творчої діяльності вчителів та підвищенню рівня викладання біології.
Під час проведення боїв команда вміло вирішувала спільними зусиллями складні наукові проблемні завдання, представляла рішення в переконливій формі та захищала їх у науковій дискусії, аргументовано відстоювали свою точку зору на проблеми,  пов’язані з завданнями турніру.
Діти отримали неоціненний досвід та максимум задоволення. Для нас була велика честь долучитися до кращих знавців біології в Україні.

Поділитися