«Виховуємо патріотів»

Нещодавно позашкільники Конотопщини взяли участь в обласному форумі з національно-патріотичного виховання. Не стоїть осторонь цього питання і педагогічний колектив Конотопського районного Центру позашкільної роботи.
З метою активізації творчої діяльності, стимулювання безперервної фахової освіти педагогічних працівників 16 листопада 2016 року на базі Землянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» був проведений семінар «Національно-патріотичне виховання засобами декоративно-ужиткового мистецтва» для керівників гуртків декоративно-ужиткового напрямку.
Педагоги-позашкільники прослухали виступ та переглянули мультимедійну презентацію з досвіду роботи Вегери Н.Ю., керівника гуртка «Виготовлення сувенірів».
Учасники семінару взяли участь у майстер-класі «Виготовлення калини з холодної порцеляни». Під час проведення майстер-класу панувала творча атмосфера. Велике бажання самостійно створити сувенір у національно-патріотичному стилі, змусило присутніх поринути у процес виготовлення калинової гілки – неперевершеного символу України.
Далі учасники семінару завітали на показ «Еко-моди – 2017», де була представлена ексклюзивна колекція з природних та вторинних матеріалів.  Юні моделі демонстрували неповторне вбрання, яке було виготовлено їх власними руками за допомогою батьків та педагогів. А ідея цієї чудової колекції належала саме керівнику гуртка Вегері Наталії Юріївні. Допомагали втілити цю ідею в життя спонсори, які постійно опікуються проблемами навчального закладу, директор ТОВ АФ «Довіра» Кулішов Д.А. та сільський голова Мозгова Н.М. Звичайно ж, вони завітали на це свято краси та моди, і як усі присутні, були вражені результатом.
Під час підведення підсумків семінару учасники обмінялися думками в рамках окресленої теми, висловили своє враження від побаченого,  окреслили плани на майбутнє  та прийшли до висновку про пошук нових форм роботи з вихованцями, впровадження нових креативних ідей для виховання справжніх патріотів.
IMG_8942 IMG_8948 IMG_8951
Конотопський районний Центр позашкільної роботи висловлює подяку адміністрації та педагогічному колективу Земляцького НВК та всім учасникам семінару і бажає в подальшій роботі натхнення. Нехай участь у семінарі підніме кожного на нову сходинку майстерності.

Поділитися