Вітаємо переможців ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Вітаємо переможців ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
19 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.  Переможцями визнано:
8 клас

  • ІІ місце Андрущенка Андрія, учня Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце Оникієнко Катерину, ученицю Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце Кривошею Олеся, учня Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце Конкіну Кароліну, ученицю Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;


 
9 клас

  • ІІ місце – Кривунь Валерію, ученицю Тулущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Хижняка Андрія, учня Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Яценко Галину, ученицю Чорноплатівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Коверзневу Анастасію, ученицю Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

10 клас

  • І місце – Кубишку Катерину, ученицю Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Савченко Анну, ученицю Попівського НВК «СШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІ місце – Рибалко Валерію, ученицю Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Прокоф’ева Романа, учня Салтиківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Купцову Лілію, ученицю Соснівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

                                           11 клас

  • ІІ місце – Курінського Вадима, учня Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ».
  • ІІІ місце – Краснолуцького Олексія, учня Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –  ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Лавріненко Марину, ученицю Духанівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Коновал Сергія, учня Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;
  • ІІІ місце – Карась Дарину, ученицю Чорноплатівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»;

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з біології, проведеної серед учнів 8 класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

19 листопада  2016 року

   Максимальна кількість балів _55_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
 
1Б-08-01Пунько Єлизавета18.05.2003Кошарівський НВК12,5VIII
2Б-08-02Андрущенко Андрій12.12.2002Шаповалівський НВК24II
3Б-08-03Оникієнко Катерина06.04.2004Шаповалівський НВК23III
4Б-08-04Олексієнко Анна04.09.2002Вирівський НВК15V
5Б-08-05Здоровцов Євгеній24.11.2003Духанівський НВК14,5VI
6Б-08-06Хищивський Стас20.09.2002Дубовязівський НВК13,5VII
7Б-08-07Барабаш Аліна29.01.2003Лебедівський НВК9,5X
8Б-08-08Кривошея Олесь18.08.2002Попівський НВК І-ІІ ст..23III
9Б-08-09Конкіна Кароліна18.03.2003Козацький НВК18,5III
10Б-08-10Давиденко Олександр12.02.2003Великосамбірсь-кий НВК16,5IV
11Б-08-11Банько Олександра11.02.2003Попівський НВК І-ІІІ ст.10,5IX

 
Голова журі:          Л.І. Очкурова
Секретар:                О.А. Шешеня
Члени журі:            Л.О. Батрак
М.М. Катрошенко
Н.М. Долгопят

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з біології, проведеної серед учнів 9  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

19 листопада  2016 року

 
Максимальна кількість балів _46_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
 
1Б-09-01Хижняк Андрій13.03.2002Юрівський НВК15,5III
2Б-09-02Яценко Ганна22.11.2002Чорноплатівський НВК16,5III
3Б-09-03Салій Олена28.06.2003Дептівський НВК4,5X
4Б-09-04Гербонець Олена09.06.2002Дубов’язівський НВК9,5VI
5Б-09-05Масалова Поліна13.06.2001Сімянівський НВК10,5V
6Б-09-06Тютюнник Олег18.02.2002Бочечківський НВК9,5VI
7Б-09-07Кривунь Валерія10.01.2002Тулущанський НВК24,5II
8Б-09-08Поволоцький Олег01.01.2002Салтиківський НВК12,5IV
9Б-09-09Лапузін Віктор11.06.2002Духанівський НВК5,5IX
10Б-09-10Матіс Кірілл23.01.2001Вирівський НВК8VII
11Б-09-11Шевченко Аня22.07.2002В’язівський НВК6VIII
12Б-09-12Пасько Наталія10.11.2001Гружчанський НВК5,5IX
13Б-09-13Коверзнева Анастасія27.09.2001Попівський НВК І-ІІІ ст.18III

 
Голова журі:          Л.І. Очкурова
Секретар:                О.А. Шешеня
Члени журі:            В.Г. Ковбань
В.В. Янкилевич
Н.О. Кравець

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з біології, проведеної серед учнів 10  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

19 листопада  2016 року

 
Максимальна кількість балів _86_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
 
1Б-10-01Прокоф’єв Роман27.05.2000Салтиківський НВК40,5III
2Б-10-02Москаленко Дар’я11.03.2001Тулущанський НВК39,5IV
3Б-10-03Лопатюк Іванна31.07.2000ДПТНЗ23IX
4Б-10-04Панченко Марія20.01.2001Бочечківський НВК27,5VIII
5Б-10-05Годунова Ганна27.12.2000Козацький НВК33,5VI
6Б-10-06Купцова Лілія12.04.2001Соснівський НВК41,5III
7Б-10-07Рябущиць Євгеній24.10.2001Великосамбірський НВК35,5V
8Б-10-08Кубишка Катерина23.09.2000Юрівський НВК45,5I
9Б-10-09Савченко Анна07.01.2001Дубов’язівський НВК44,5II
10Б-10-10Марченко Ангеліна24.11.2000Дептівський НВК32VII
11Б-10-11Рибакова Валерія16.11.2000Попівський НВК І-ІІІ ст.44,5II

 
Голова журі:          Л.І. Очкурова
Секретар:                О.А. Шешеня
Члени журі:            А. В. Батюк
О. М. Пелих
О.П. Шешеня

П Р О Т О К О Л

засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з біології, проведеної серед учнів 11  класів

 загальноосвітніх навчальних закладів Конотопського району

19 листопада  2016 року

 
Максимальна кількість балів _88_


з/п
ШифрПрізвище, ім’я по батьковіЧисло, місяць, рік народженняНазва закладу освітиКількість балівМісце
1234567
 
1Б-11-01Соп’ яник Анна07.07.1999Дубов’язівський НВК29,7VII
2Б-11-02Костюк Ілона12.03.2000Соснівський НВК30,6VI
3Б-11-03Васьков Євген17.09.2000В’язівський НВК26,6IX
4Б-11-04Краснолуцький Олексій17.03.2000Козацький НВК37,75III
5Б-11-05Сахно Альона24.05.2000Бочечківський НВК31,3V
6Б-11-06Лавріненко Марина02.04.2000Духанівський НВК34,35III
7Б-11-07Коновал Сергій14.03.2000Юрівський НВК36,6III
8Б-11-08Курінський Вадим20.09.2000Великосамбірсь-кий НВК44,5II
9Б-11-09Карась Дарина19.10.2000Чорноплатівський НВК39,1III
10Б-11-10Мовчан Богдан14.09.1999Попівський НВК І-ІІІ ст.31,4IV

 
Голова журі:          Л.І. Очкурова
Секретар:                О.А. Шешеня
Члени журі:            Ю. С. Кисільова
Л.Л. Шарова
Н.Ф. Давиденко
 
 

Поділитися